Обзор Ford Kuga

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА ОБМЕЖЕНУ КІЛЬКІСТЬ АВТОМОБІЛІВ FORD KUGA: Ознайомитися з пропозицією

FORD KUGA

Ретельно спроектований, новий ефективний автомобіль із неперевершеними характеристиками. Безліч продуманих допоміжних технологій та конструктивних особливостей, що стануть у нагоді тим, хто віддає перевагу активному способу життя.

НЕЙМОВІРНІ ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРМУВАННЯ

Ford Co-Pilot 360 включає ряд технологій, що роблять водіння комфортнішим і приємнішим. Адаптивний круїз-контроль автоматично регулює швидкість вашого автомобіля залежно від автомобіля попереду. Ця система навіть спроможна розпізнавати знаки обмеження швидкості та відповідно змінювати швидкість, задану в системі круїз-контролю. Система центрування смуги спроможна виконувати підрулювання, утримуючи автомобіль посередині смуги руху, визначеної розміткою. Разом ці технології допомогли Kuga здобути 5-зірковий рейтинг від Euro NCAP – провідної незалежної європейської організації, що оцінює рівні безпеки.

Спростіть собі процес водіння в умовах інтенсивного руху

Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (Intelligent Adaptive Cruise Control) точно підтримує обрану вами швидкість автомобіля. Якщо ж вбудований датчик RADAR виявить попереду інший транспортний засіб, швидкість буде негайно знижено для дотримання відповідної дистанції до нього. Потім, коли дорога звільниться, система знову автоматично розжене автомобіль до рівня раніше встановленої швидкості. Додайте до цього систему втримання в смузі руху (Lane Keeping System), що дає змогу уникнути ненавмисного сходження з обраної траєкторії, і ці довгі подорожі стануть для вас ще більш приємними.

Помічає дорожні знаки, які ви могли пропустити

Незалежно від того, чи знаки розміщено на узбіччі або над дорогою, чи вони постійні або тимчасові, Система розпізнавання дорожніх знаків спроможна їх виявити. Зображення обмежень швидкості та знаків заборони обгону відображаються на екрані блока приладів, повідомляючи вас про зміни в обмеженнях.

Покращений контроль ситуації на вигинах дороги

Адаптивна система переднього освітлення Kuga гарантує чудовий рівень освітлення за різних умов. Ці яскраві світлодіодні фари використовують камеру для сканування ділянки попереду автомобіля та у відповідний спосіб змінюють свій режим роботи. Прогнозне освітлення вигинів дороги використовує розділювальні лінії смуг руху як маркери для виявлення та належного освітлення вигинів дороги, перш ніж ваш автомобіль опиниться в подібних зонах. Чітке освітлення дорожніх знаків дає змогу розпізнати, де саме ви перебуваєте (наприклад, біля кільцевого перехрестя або зупинки), та автоматично адаптувати фари дальнього світла відповідно до особливостей цієї ділянки. Система дальнього світла, що не утворює відблисків, регулює кут нахилу фар для забезпечення ідеального рівня освітлення. Водночас фронтальна камера допомагає системі захистити інших водіїв від небезпечних відблисків.

 

Друга пара очей

Система контролю мертвих зон огляду робить перехід на іншу смугу руху безпечнішим, виявляючи автомобілі, приховані у вашій мертвій зоні. Якщо система виявила автомобіль, вона повідомляє вас за допомогою невеликих індикаторів на дверних дзеркалах. Якщо ви не помічаєте це попередження, Система уникнення перешкод у мертвих зонах докладає до керма легкий опір, рекомендуючи відмовитися від маневру. Разом із Системою контролю мертвих зон огляду працює Система попередження про перешкоду збоку, що надає додаткову інформацію під час виїзду заднім ходом у місці з обмеженою оглядовістю. Вона виявляє автомобілі, що наближаються збоку, і попереджає вас звуковим сигналом.

Рухайтеся вперед упевнено

Система допомоги на перехрестях використовує передні камери та радар Kuga, допомагаючи вам уникати зіткнень на дорожніх розв’язках. Коли ви готуєтеся почати рух, система оцінює рівень небезпеки від зустрічного транспорту. Якщо вона виявляє загрозу зіткнення, вона автоматично вмикає гальма.

Система, що може допомагати пішоходам

Допоміжна система уникнення зіткнень з виявленням пішоходів використовує технологію камери для перевірки дороги попереду. Якщо виявлено загрозу зіткнення з автомобілем, пішоходом або велосипедистом, система попереджає водія. Якщо ви не реагуєте вчасно, система може автоматично застосовувати максимальне гальмівне зусилля, допомагаючи зменшити силу лобового зіткнення, а в деяких випадках навіть повністю його уникнути.

Бачити, що наближається з обох боків

Маленька панорамна камера в передній частині Kuga передає роздільне зображення на екран SYNC 3, завдяки чому ви можете бачити автомобілі, велосипеди та пішоходів, що наближаються з обох боків. Ця передня ширококутна камера безцінна, коли ви виїжджаєте з вузької стоянки або на дорозі з щільним транспортним потоком, де ваш огляд обмежено.

 

Легший рух заднім ходом

Дорожні стовпчики, велосипеди, низькі стіни… Камера заднього виду активується автоматично, коли ви вибираєте передачу заднього ходу, і показує все, що за вами, на дисплеї SYNC 3. Окрім виявлення об’єктів, які ви можете пропустити, система відображає віртуальні лінійки, що показують ваш поточний шлях та допомагають припаркуватися в обмеженому просторі. Ви також можете перейти в режим роздільного зображення, який показує вам, що наближається з обох боків вашого SUV, полегшуючи виїзд заднім ходом з тісних місць.

 

Дозвольте своєму Kuga зручно припаркуватись

Паркування на вулиці з інтенсивним рухом або в обмеженому просторі може бути досить непростою справою. Але завдяки системі Active Park Assist 2 новий Ford Kuga робить цю процедуру навіть легшою, ніж ви могли собі уявити. Ця система, передбачена в моделях з автоматичною коробкою передач, може визначити придатне місце для розміщення автомобіля, а потім автоматично виконати за вас всі паркувальні та виїзні маневри. Вона активується простим натисканням кнопки, після чого вам не потрібно буде повертати кермо чи натискати педалі — автомобіль візьме все це на себе.

Активне маневрування

Це трапляється. Транспортний потік безперервно рухається вперед, коли раптом на вашому шляху з’являється автомобіль, що їде повільно або стоїть на місці. Ця функція може допомогти вам уникнути зіткнення. Вона не повертає кермо замість вас, але може допомогти вам повернути його, якщо активується попередження системи і вам потрібно об’їхати транспортний засіб попереду.*

*Засоби допомоги водію є додатковими і не звільняють водія від обов’язку бути уважним, приймати розсудливі рішення та контролювати автомобіль.

Допомагає вам залишатися на своїй смузі руху

Система утримання смуги руху використовує звернену вперед камеру, яка виявляє ненавмисне відхилення від смуги руху. Якщо активний режим допомоги, система виконує легке підрулювання, допомагаючи вам повернутися на свою смугу. Якщо ваше колесо торкається розмітки чи краю дороги і активовано режим попередження, кермо вібрує і на екрані з’являється попередження. Система автоматично відключається на швидкості нижче 65 км/год. Її також можна вимкнути вручну.

 

Проєкційний дисплей 

Стежте за дорогою. Проєкційний дисплей створює зображення на вітровому склі перед водієм. Завдяки цьому йому не потрібно так часто переводити очі з дороги на панель приладів. Проєкційний дисплей інформує вас за допомогою різноманітних функцій допомоги водію. Зокрема, він показує інформацію від адаптивного круїз-контролю із функцією зупинки та старту, Системи утримання смуги руху, навігаційної системи, інформацію про вхідні виклики тощо.*

*Під час водіння не відвертайте уваги від дороги. Детальну інформацію про систему та її обмеження наведено в інструкції з експлуатації.

 

ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Завдяки покращеним бензиновим і дизельним двигунам, новий Ford Kuga пропонує більш економні способи насолоджуватися кермуванням.

Більш інтелектуальний дизель

Віддаєте перевагу дизельним двигунам? Ford Kuga пропонує на вибір 1,5 і 2,0-літрові двигуни EcoBlue, у яких використовуються найновіші технології, що дають змогу підвищувати потужність, крутний момент та економічність на тлі одночасного зниження обсягу шкідливих викидів. Забезпечивши собі потужність 120 або 190 к. с. (залежно від обраного варіанта дизельного двигуна), ви зможете також вибрати й коробку передач із ручним перемиканням або вдосконалену автоматичну трансмісію.

Бензинові двигуни 

1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost для Kuga використовує комбінацію безпосереднього впорскування палива та турбонаддуву, а також технологію деактивації циліндрів, щоб забезпечити фантастичну потужність і надзвичайну ефективність. Ми пропонуємо декілька варіантів цього двигуна потужністю 150 к. с. та 182 к.с. Ви будете насолоджуватися безкомпромісною динамікою, якої можна очікувати від звичайного 1,5-літрового мотора, але з кращою паливною економічністю та нижчим рівнем викидів CO2.

 

Повний привід (AWD) з можливістю відключення

Призначений для додаткового заощадження палива, режим відключення повного привода дає змогу вимикати привод задньої осі, коли система виявляє, що повний привод не потрібний. У такій ситуації рух автомобілю надають лише передні колеса, завдяки чому опір знижується і трансмісія споживає менше енергії загалом.

 

Плавне перемикання передач

Моделі з автоматичною коробкою передач оснащено спеціальним поворотним диском перемикання передач для Kuga. Ви можете повністю контролювати передову 8-ступеневу коробку, вибираючи передачі простим повертанням диска. Він заміняє стандартний важіль перемикання передач, вивільняючи додатковий простір і поліпшуючи дизайн інтер’єру.

Швидке перемикання передач в ручному режимі

6-ступінчаста механічна трансмісія Kuga здатна передавати високий крутний момент і забезпечувати плавне, швидке та точне перемикання передач. Задля оптимізації показника витрати пального індикатор на панелі приладів підказує, коли настає найкращий момент, щоби перемкнути передачу.

 

Легко долайте будь-які перешкоди на своєму шляху

Рівні міські вулиці або кам’янисте бездоріжжя — де б ви не їхали, Kuga забезпечить вам повний контроль над ситуацією. Оберіть один з п’яти доступних режимів роботи приводу, які точно підлаштовують ходові якості автомобіля під поточні умови руху. Система змінює швидкість, чутливість підвіски та параметри кермування, а також працює із системами передавання зусилля, забезпечення стійкості та контрольованого руху схилом, щоби гарантувати вам максимальний спокій за будь-яких умов. Доступні варіанти: режими Normal, Sport, Wet/Slippery, Trail або Eco для досягнення максимальної ефективності. Ключова інформація відображається на 12,3-дюймовій панелі цифрових приладів, яка змінює унікальні колірні теми відповідно до обраного режиму їзди.

 

Нижча витрата палива завдяки системі Авто-Старт-Стоп

Коли ви зупиняєтеся біля світлофора або двигун вашого автомобіля працює вхолосту в заторі, ця система може автоматично заглушити двигун, залишивши живлення для основного обладнання. Коли ви готові продовжити рух, просто натисніть на педаль зчеплення і виберіть першу передачу звичайним чином або натисніть педаль акселератора (якщо у вас автоматична коробка передач), і система легко запустить двигун. Система Авто-Старт-Стоп особливо ефективна в місті, де вона може скоротити витрату палива на 10% (міський цикл).

 
Прайс-лист Завантажити прайс

Брошура Завантажити брошуру

Умови кредитування Завантажити умови

Комфорт та зручність

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Оскільки в дизайні інтер’єру Kuga немає нічого зайвого, у салоні знайдеться безліч простору для зручного зберігання речей. Великий мультимедійний відсік у центральній консолі має достатньо місця навіть для найбільших смартфонів. Для водія та пасажира передбачено великі підсклянники, і навіть двері розроблено так, щоб вивільнити максимум простору.

Із системою SYNC 3 ваші руки будуть дійсно вільними

Ford SYNC 3 — високотехнологічна система, що дає змогу залишатися на зв’язку та використовувати телефон, відтворювати музику й працювати з навігаційною системою за допомогою голосових команд. Наприклад, для перегляду списку місцевих ресторанів досить просто промовити «Я голодний». Крім того, система здатна озвучувати ваші текстові повідомлення. Кольоровий сенсорний екран підтримує можливість використання жестів змахування й зведення/розведення пальців для здійснення простої та інтуїтивно зрозумілої навігації. SYNC 3 також підтримує технології Apple CarPlay та Android Auto, а за допомогою AppLink ви зможете отримати доступ до деяких зі своїх улюблених додатків для смартфона.

Додаткова підтримка під час їзди

Сидіння водія Kuga з електричним регулюванням у 10 положеннях дає вам змогу вибирати оптимальне положення для водіння. Ви можете пересувати сидіння вперед і назад, а також регулювати подушку, висоту сидіння, спинку й опору поперека.

 

Вам більше не доведеться шукати ключі

Завдяки безконтактним багажним дверям ви зможете легко отримати доступ до багажника Kuga, навіть коли ваші руки зайняті. Якщо брелок KeyFree у вашій кишені чи сумці, злегка проведіть ногою під серединою заднього бампера, і двері багажника відчиняться, хоча ви нічого не торкнулися. Багажник також можна відчиняти та зачиняти зсередини автомобіля.

 

Світ стає ближчим

Частіше насолоджуйтеся свіжим повітрям, не виходячи зі свого Ford Kuga. Двопанельний панорамний дах з електроприводом дійсно дає вам змогу зануритися в навколишній пейзаж. Він покриває перший та другий ряди сидінь, заливаючи салон природним світлом і щедро насичуючи його свіжим повітрям, коли він відкритий. Ковзне скло має сонцевідбивне покриття, що допомагає зберегти прохолоду в салоні, коли дах закрито, тоді як внутрішня сонцезахисна шторка створює додаткову тінь, коли вам це потрібно.

 

Сидіння з підігрівом підвищують комфорт

Для водія та переднього пасажира пропонуються сидіння з підігрівом. А щоб зробити початок вашого дня приємнішим, ви можете скористатися підігрівом керма, що зігріє ваші руки холодного зимового ранку. Якщо ж ваш Kuga оснащено автоматичною коробкою передач, ви можете дистанційно запустити двигун за допомогою мобільної програми FordPass. Коли ви будете готові вирушити в дорогу, автомобіль буде вже прогріто, а вітрове скло – розморожено.

Слухайте музику так, як її було задумано

Незалежно від ваших музичних смаків музика має звучати так, як було задумано її творцем. І завдяки спеціальній аудіосистемі B&O саме це ви отримаєте у своєму новому Kuga. Цю довершену 575-ватну систему з 10 динаміками було спеціально розроблено та налаштовано для Kuga  звукоінженерами компанії B&O. Тож додайте гучності та насолоджуйтеся улюбленими гуртами та піснями у своїй персональній концертній залі.

 

Обігрів лобового скла

Цю розумну функцію розроблено для того, щоб допомогти вам швидко почати рух холодного ранку. Просто торкніться кнопки, і надтонкі нитки нагріються до високої температури, щоб усунути лід і запотівання з вітрового скла, а також допомогти розморозити склоочисники. Система виконує цю роботу за секунди, навіть якщо надворі дуже холодно.

 

ПРАКТИЧНІ АКСЕСУАРИ

Вишуканий, сучасний дизайн кузова. Адаптивний, універсальний простір салону. Новий Ford Kuga є ідеальним автомобілем, що допоможе вам сформувати своє внутрішнє відчуття пригод, забезпечуючи велике тягове зусилля до 2100 кг*** завдяки 2,0-літровому дизельному двигуну.

*** Тягове зусилля на рівні 2100 кг із кріпленням буксирного пристрою

 

Регульовані, адаптивні задні сидіння

Динамічний дизайн салону нового Ford Kuga дає безмежну свободу для адаптації автомобіля під кожну конкретну поїздку. Потрібно більше місця в багажнику для перевезення габаритних речей під час тривалої подорожі? Бажаєте мати додатковий простір для ніг пасажирів що сидять на задньому сидінні? Регульовані задні сидіння пересуваються вперед і назад, що дає змогу задовольнити будь-які ваші потреби у сфері комфорту, а також збільшити місткість багажника на 67 літрів, коли вони посунуті вперед, — тож ви не матимете жодних проблем із розміщенням усіх потрібних вам речей.

Рейлінги на даху

Стильні рейлінги на даху в сатиновому алюмінієвому чи чорному оздобленні посилюють домінантний образ позашляховика Ford Kuga і водночас утворюють базове кріплення, потрібне для розміщення низки аксесуарів, що допомагають перевозити ваші речі.

Просторий та практичний

Спростіть для себе поїздки в супермаркети та транспортування дітей до школи й назад. Або чому б не кинути пару велосипедів назад і вирушити на природу? Регульовані задні сидіння Kuga і максимальна місткість багажного відділення 1534 літрів гарантують, що ви завжди матимете стільки місця для речей, скільки потрібно.

Велика потужність на гаку

Від невеликого причепа до вітрильного човна або великого будинку-фургона — зі своїм вражаючим тяговим зусиллям на рівні 2100 кг, новий Ford Kuga стане для вас найкращим помічником в організації відпочинку. За бажанням втяжний буксирний пристрій з електричним керуванням можна вручну сховати подалі від очей, коли він не потрібен. Відпустіть його одним натисканням кнопки, а потім втягніть швидким і легким рухом. Крім того, пропонується альтернативний фаркоп, що повністю знімається.

 
 

Безпека

БЕЗПЕКА ТА ЗАХИСТ

Від попередження про потенційну небезпеку зіткнення, до інтелектуальних систем, які допоможуть вам зберегти належне зчеплення та стійкість: ваша безпека — наша турбота. Ось чому новий Ford Kuga у стандартній комплектації постачається з безліччю ретельно продуманих технологій надання допомоги, розроблених для того, щоби надати вам, вашій родині та іншим учасникам дорожнього руху максимальний захист.

5 зірок за рівень безпеки

Доказом видатної здатності Kuga захищати вас і ваших пасажирів є 5-зірковий рейтинг від Euro NCAP, провідної європейської організації, що оцінює рівень безпеки автомобілів. Kuga також випередив суперників, отримавши оцінку «Добре» в нових випробуваннях допоміжних систем водіння, що тривали понад 2 тижні. Він чудово показав себе в усіх категоріях тесту та продемонстрував добрий баланс між взаємодією з водієм і допомогою автомобілю. Підтримку систем безпеки теж було високо оцінено.

 

Максимально посилює гальмування в аварійній ситуації

Система надання допомоги Emergency Brake Assist призначена для розпізнавання ситуацій екстреного гальмування та оптимізації тиску в гальмівній системі, що дає змогу забезпечити максимальне гальмівне зусилля.

 

Підтримує оптимальну траєкторію вашого руху

Система підтримання курсової стійкості (ESC) постійно контролює траєкторію руху вашого автомобіля. Використовуючи вдосконалені датчики антиблокувальної гальмівної системи та системи регулювання тягового зусилля, вона може виявити, коли автомобіль втрачає зчеплення з дорогою та автоматично створити гальмівний імпульс на окремих колесах, щоби допомогти стабілізувати автомобіль.

 

Більше контролю під час початку руху на схилі

Допоміжна система початку руху на схилі тимчасово зупиняє мимовільний рух автомобіля назад чи вперед, коли той рушає з місця на схилі. Система працює, підтримуючи тиск у гальмівній системі протягом додаткових 2-3 секунд, що дає вам більше контролю та час на те, щоб переставити ногу з гальма на акселератор. Система також стане в пригоді під час зупинки та старту на слизькій поверхні.

 

Захист Kuga від крадіїв

Сигналізація першої категорії Thatcham – це комплексна система, що автоматично активується, коли ви замикаєте свій Kuga за допомогою подвійного блокування. Система вмикає гучну сирену в разі спроби злому чи підйому автомобіля та якщо датчики виявляють будь-який рух усередині. Цю систему також призначено для запобігання несанкціонованому буксируванню вашого автомобіля. Якщо сигналізацію активовано, ви можете отримувати сповіщення про її спрацьовування через мобільну програму FordPass.

 
 
Ukrainian