Обзор Ford Puma

FORD PUMA

Створений, щоб допомогти вам отримати максимум від сучасного життя. Інноваційний дизайн та сміливий екстер’єр.

Ford Puma не намагається привернути вашу увагу – він мовчки вимагає її.

Технології, що перетворюють водіння на задоволення

Ford Puma отримав цілий ряд інноваційних функцій, покликаних підвищити рівень насолоди від водіння. Це, зокрема, система вибору режимів керування, адаптивний круїз-контроль та система передаварійного гальмування Pre-Collision Assist, які пильно стежать за дорогою попереду й попереджають вас про потенційні загрози.

М’який гібрид (mHEV)

Ford Puma з м’яким гібридом має два двигуни: звичайний та електродвигун з акумулятором, які можуть працювати одночасно, Авто з м’яким гібридом не здатне рухатися лише на електродвигуні. Він допомагає бензиновому агрегату. 

 
 

 

Розумне використання простору

Незалежно від обраної вами версії Ford Puma пропонує вам достатній простір для зберігання. Задні сидіння складаються у співвідношенні 60/40 задля максимальної універсальності, а в складеному вигляді вони утворюють пласку підлогу, пропонуючи ще більше простору для багажу.

У багажному відсіку Puma знаходиться інноваційна новинка — нижнє відділення для перевезення вантажів під назвою MegaBox. На додачу до корисного об’єму. MegaBox також оснащений зливною пробкою, що дозволяє легко мити його водою і без проблем зберігати мокре взуття чи брудне спортивне оснащення.

 

 

Ідеальний баланс 

Чудовий вигляд і високий рівень продуманості. А яскраві деталі декору інтер’єру посилює враження від вишуканого стилю. Своєю чергою, цілий ряд продуманих функцій та інноваційних технологій забезпечують цілковитий контроль. Від цифрової панелі приладів з діагоналлю 12,3 дюйма та високотехнологічного сенсорного екрана діагоналлю 8 дюймів до комплексу додаткових сервісів і функцій, доступних за допомогою мультимедійної системи SYNC 3 — кожен елемент створений для того, щоб зробити водіння якомога легшим і приємнішим.

 

Вони тут, щоб захистити вас 

Від попередження про потенційну небезпеку зіткнення, до інтелектуальних систем, які допоможуть вам зберегти належне зчеплення та стійкість: ваша безпека — наша турбота. Ось чому стандартна комплектація Ford Puma включає інтелектуальні допоміжні технології, розроблені для того, щоб надати вам, вашій родині та іншим учасникам дорожнього руху максимальний захист.

 

НЕЙМОВІРНІ ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРМУВАННЯ 

Ford Puma отримав цілий ряд інноваційних функцій, покликаних підвищити рівень насолоди від водіння. 

Круїз-контроль з удосконаленими інтелектуальними функціями 

Адаптивний круїз-контроль коригує вашу швидкість руху відповідно до швидкості автомобіля попереду. Просто введіть бажану швидкість і дистанцію до автомобіля попереду, й адаптивний круїз-контроль автоматично підтримуватиме задану відстань, якщо ситуація на дорозі не дає змоги рухатися із бажаною швидкістю.

 

Динаміка руху, адаптована до ваших потреб 

Для забезпечення індивідуальних вражень від керування за допомогою системи вибору режимів керування ви можете змінювати реакцію дросельної заслінки Puma, налаштування рульового управління і навіть модифікувати алгоритм перемикання передач відповідно до власного стилю водіння. Доступні п’ять різних режимів: Normal (Звичайний), Eco (Екологічний), Sport (Спортивний), Slippery (Слизька поверхня) і Trail (Колія). Ключова інформація відображається на 12,3-дюймовій цифровій панелі приладів, яка змінює унікальні колірні теми відповідно до обраного режиму руху.

 

 

Насолоджуйтеся простим паркуванням або просто дозвольте Puma зробити це замість вас 

Стовпчики, велосипеди, низькі стіни… Камера заднього виду виводить зображення всього, що знаходиться позаду, на вбудований у центральну консоль екран. Вона не тільки виявляє об’єкти, які Ви могли не помітити, але й відображає віртуальні лінії, що допоможуть припаркуватися у найвужчих місцях. Камера вмикається автоматично при виборі передачі заднього ходу.

 

Додаткова пара очей 

Система моніторингу сліпих зон (Blind Spot Information System) використовує радарні датчики, щоб бачити автомобілі, які можуть приховуватися у вашій сліпій зоні. Ці датчики, розташовані з обох боків вашого Puma, попереджають вас за допомогою оранжевого індикатора, який чітко відображається у боковому дзеркалі заднього виду.

 

 

Відстежує дорожні знаки, які ви могли не помітити 

Система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition ідентифікує їх незалежно від того, де встановлено знак — на узбіччі або над дорогою, постійний він або тимчасовий. Піктограми обмеження швидкості та заборони обгону відображаються на дисплеї панелі приладів, попереджаючи вас про зміни в обмеженнях.

 

ПРАКТИЧНІ АКСЕСУАРИ

Сучасне життя часто потребує нетривіального підходу до заповнення простору. Завдяки найкращій у своєму класі місткості багажного відсіку Ford Puma повністю підтримує такий підхід, адже він оснащений інноваційним модулем MegaBox, який пропонує додаткові 80 літрів об’єму для зберігання. На додачу до стильного вигляду й домінантної зовнішності екстер’єр Puma з привабливими формами вражає збалансованою функціональністю. 

 

Більше не треба шукати ключі 

Кришка багажного відсіку з функцією безконтактного відкривання полегшує доступ до багажного відсіку Puma, навіть коли ваші руки зайняті. Коли ваш брелок для ключів KeyFree лежить у вас у кишені або в сумці, просто проведіть ногою під серединою заднього бампера, і багажник відкриється. Крім того, його можна відкрити й закрити, сидячи всередині автомобіля.

 

Регульована полиця для багажу 

Ford Puma оснащений регульованою полицею для багажу, яка не прикріплена до другого ряду сидінь і піднімається разом з кришкою багажного відсіку. Завдяки цьому положення полиці адаптується, що дозволяє вивільнити місце для розміщення більш габаритних предметів.

Потрібно перевезти ще більше? 

Якщо виникла потреба у перевезенні великих чи громіздких предметів, можна замовити рейлінги даху та/або зручний знімний тягово-зчіпний пристрій.

 

Продемонструйте свої уподобання 

Унікальний композиційний центр салону Puma — нова цифрова панель приладів. Цей інтелектуальний рідкокристалічний дисплей діагоналлю 12,3 дюйма створений з використанням технології обтікання, завдяки чому форма екрана повторює вигини передньої панелі автомобіля, забезпечуючи плавність ліній інтер’єру. Інформація відображається з високою роздільною здатністю, використовуються інтуїтивно зрозумілі та легкі для сприйняття піктограми, а колір і конфігурація змінюється залежно від обраного вами режиму керування.

Крім того, ви можете налаштувати пріоритетність відображення інформації, в тому числі — попереджень навігаційної системи, а також попередньо запрограмувати бажані параметри для окремих водіїв.

 

Із системою SYNC 3 ваші руки будуть дійсно вільними 

Ford SYNC 3 — високотехнологічна система, що дає змогу залишатися на зв’язку та використовувати телефон, відтворювати музику й працювати з навігаційною системою за допомогою голосових команд. Наприклад, для перегляду списку місцевих ресторанів досить просто промовити «Я голодний». Крім того, система здатна озвучувати ваші текстові повідомлення. Кольоровий сенсорний екран підтримує можливість використання жестів змахування й зведення/розведення пальців для здійснення простої та інтуїтивно зрозумілої навігації. SYNC 3 також підтримує технології Apple CarPlay та Android Auto, а за допомогою AppLink ви зможете отримати доступ до деяких зі своїх улюблених додатків для смартфона.

 
Прайс-лист Завантажити прайс

Брошура Завантажити брошуру

Умови кредитування Завантажити умови

Комфорт та зручність

Чудовий вигляд і високий рівень продуманості. У салоні Ford Puma вас оточує стильний дизайн та вишукана оббивка. Передні сидіння оснащені опорою для попереку й функцією масажу задля підвищеного комфорту. А яскраві деталі декору інтер’єру посилює враження від вишуканого стилю. Своєю чергою, цілий ряд продуманих функцій та інноваційних технологій забезпечують цілковитий контроль.

Сидіння й кермо не дадуть вам замерзнути

У якості опції пропонуються сидіння водія і переднього пасажира з підігрівом. А задля вашого комфорту ви можете обрати для кожного сидіння один з трьох режимів підігріву. Кермо з підігрівом також допоможе зігріти ваші руки морозним ранком, протягом холодного дня чи морозної ночі.

Обирайте температуру, що підходить Вам

Система електронного контролю температури Electronic Automatic Temperature Control дозволяє обирати бажану температуру в салоні, яка підтримується завдяки покращеній системі кондиціонування повітря. Нова функція «Auto» з трьома режимами дозволяє керувати інтенсивністю та швидкістю підігріву чи охолодження вашого автомобіля.

 

Відсутність ключа – це відсутність клопоту

Система Ford KeyFree дозволяє замикати й відмикати ваш автомобіль, не виймаючи ключ із кишені або сумки. Ідеальне рішення, якщо руки зайняті або ви поспішаєте.

Запуск двигуна натисканням кнопки

Puma автоматично визначає наявність унікального ключа-брелока, навіть якщо він у вас в кишені чи сумці. Щоб запустити двигун, достатньо просто натиснути кнопку Ford Power Starter Button.

Безпека

БЕЗПЕКА І НАДІЙНІСТЬ

Ford Puma включає інтелектуальні допоміжні технології, розроблені для того, щоб надати вам, вашій родині та іншим учасникам дорожнього руху максимальний захист.

Система, що допомагає захистити пішоходів

Система запобігання зіткненням (Pre-Collision Assist) із функцією виявлення пішоходів (Pedestrian Detection) використовує камеру для ретельного сканування ділянки дороги попереду автомобіля. У разі виявлення ризику зіткнення з іншим транспортним засобом, пішоходом або велосипедистом вона видає попереджувальний сигнал. Якщо водій вчасно не відреагує, система здатна автоматично застосувати гальмування зі збільшенням гальмівного зусилля до максимального рівня, щоб пом’якшити наслідки небажаного контакту або навіть уникнути певних видів фронтальних зіткнень.

Максимально посилює гальмування в аварійній ситуації

Система надання допомоги Emergency Brake Assist призначена для розпізнавання ситуацій екстреного гальмування та оптимізації тиску в гальмівній системі, що дає змогу забезпечити максимальне гальмівне зусилля.

 

Вчасне попередження про спущену шину

Якщо під час руху тиск в будь-якій із Ваших шин почне знижуватися, система контролю тиску в шинах Tyre Pressure Monitoring System (TPMS) попередить про це за допомогою індикатора на комбінації приладів.

Підтримує оптимальну траєкторію вашого руху

Система підтримання курсової стійкості (ESC) постійно контролює траєкторію руху вашого автомобіля. Використовуючи вдосконалені датчики антиблокувальної гальмівної системи та протибуксувальної системи, вона може виявити, коли автомобіль втрачає зчеплення з дорогою та автоматично застосувати гальмівний імпульс до окремих колесах, щоб допомогти стабілізувати автомобіль.

Система охоронної сигналізації Thatcham задля підвищеної безпеки

До складу системи охоронної сигналізації Thatcham Category 1, якою оснащений Puma, входить периметрова охоронна сигналізація та замки з подвійним блокуванням. Після активації подвійного блокування за допомогою ключа з дистанційним керуванням двері не можна буде відкрити зсередини, навіть якщо зловмисник розбив бокове скло, щоб потрапити всередину.

 

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ЕКОНОМНІСТЬ

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

Під час зупинки на світлофорі або у заторах ця технологія може автоматично вимкнути двигун, продовжуючи живити енергією важливі системи — фари, систему кондиціонування повітря, радіо та мультимедійну систему Ford SYNC. Коли Ви захочете продовжити рух, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як зазвичай, і система знову активується. Система Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де вона може забезпечити реальну економію пального.

 
Ukrainian