Обзор Ford Ranger RAPTOR

НОВИЙ FORD RANGER RAPTOR ДОСТУПНИЙ ДО ЗАМОВЛЕННЯ 

Детальну інформацію щодо замовлення Ви можете отримати у відділі продажу за тел.: +38 (066) 811 0758

або в автосалоні компанії Форд “Авто-Імпульс”, м. Дніпро, вул. Курсантська, 3К

АБСОЛЮТНО НОВИЙ FORD RANGER RAPTOR

Це потужний позашляховик з визначними характеристиками та чудовою керованістю в екстремальних умовах.

 

 

Його повний привід та бензиновий двигун 3.0 з подвійним турбонаддувом на 300 к.с. дозволяють йому долати будь-які перешкоди своєму шляху.

 

 

Сім режимів руху, що обираються, дозволяють налаштувати автомобіль під різні умови їзди. Модернізована підвіска зі збільшеною жорсткістю на 25% полегшує водіння на грубій місцевості, а адаптивні амортизатори Fox Live Valve та система Уатта забезпечують чудове зчеплення коліс із дорогою. Кліренс збільшений на 6,35 см, що дозволяє Ranger Raptor легко долати високі перешкоди.

Активна вихлопна система з електронним керуванням дає можливість налаштувати звук двигуна відповідно до уподобань водія. Чотири режими вихлопу дозволяють вибрати оптимальний звук для різних сценаріїв керування.

Нова система постійного повного приводу з електронним керуванням та блокуванням переднього та заднього диференціалів забезпечує відмінне зчеплення з дорогою за будь-яких умов, а двоступінчаста роздавальна коробка дозволяє швидко перемикатися між режимами руху.

Якщо ви шукаєте потужний та надійний позашляховик, який зможе долати будь-які перешкоди, то Новий Ford Ranger Raptor – саме те, що вам потрібно!

 

Прайс-лист Завантажити прайс

Умови кредитування Завантажити умови

Ukrainian