Обзор Ford Tourneo Custom

TOURNEO CUSTOM

Новий рівень мистецтва перевезення людей. Незрівнянний комфорт, продуманий дизайн, передові технології та простір для дев’яти осіб. Усе це — а також потужний привод і надсучасний оновлений екстер’єр.

 

ЧУДОВІ ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА НЕЗРІВНЯННА ЕКОНОМІЧНІСТЬ

У новому Tourneo Custom втілено низку безкомпромісних систем, які покликано максимально покращити експлуатаційні характеристики та економічність. Сюди належать новий 2,0-літровий двигун Ford EcoBlue, автоматична коробка передач (АКПП), що гарантує ефективніше перемикання передач, а також система автоматичного старту-зупинки Auto Start-Stop. 

 

Робочі характеристики, що дають змогу досягти цільових показників з викидів

2,0-літровий двигун Ford EcoBlue — це передовий дизельний двигун із наднизькими показниками викидів вуглекислого газу Euro 6. Цільових показників вдалося досягти завдяки впровадженню передових каталітичних технологій. Усього цього ми досягли без шкоди для експлуатаційних характеристик або вражень від керування.

Автоматична коробка передач SelectShift

Двигуни потужністю 130 к.с. і 170 к.с. укомплектовано 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач (АКПП) SelectShift. Цю стандартну коробку передач встановлюють у автомобілях із різною формою кузова та дозволеною максимальною масою (GVM). Вона забезпечує плавну, спокійну їзду, особливо в умовах інтенсивного дорожнього руху з частими зупинками. За бажанням перемикати передачі можна вручну за допомогою кнопок перемикання передач на панелі приладів. Крім того, за складних умов дорожнього руху — наприклад, під час руху на слизькій поверхні або на крутому схилі — передачу можна заблокувати.

 
 

Присадка, що нейтралізує забруднення

У системі вибіркової каталітичної нейтралізації використовується рідина AdBlue® на сечовинно-водній основі, що розділяє оксиди азоту у вихлопному газі на азот та воду. Далі сажовий фільтр виводить понад 99 % випущених твердих часток сажі з вихлопної системи. Щоб система працювала як належить, бак для рідини AdBlue вашого 2,0 літрового двигуна Ford EcoBlue має бути наповнено рідиною AdBlue. Якщо рівень рідини в баку занизький, на дисплеї спалахують системні попередження.

 

ВРАЖЕННЯ – ЯК ВІД КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ КЛАСУ «ЛЮКС»

Hизку функцій нового Tourneo Custom покликано забезпечити бездоганні характеристики водіння. Зокрема, сидіння з підігрівом і механічним регулюванням, а також регульоване кермо створюють ергономічний простір, забезпечуючи максимальну зручність під час водіння. Чудова керованість автомобіля також надає додаткову впевненість у будь-яких умовах руху — з високою швидкістю, мокрою чи сухою дорогою, з вантажем чи без нього. Крім того, автомобіль оснащено низкою систем допомоги водієві.

 

 

Вам допоможуть залишитися в межах дозволеної швидкості

У новому Tourneo Custom передбачено систему Intelligent Speed Assist, яка автоматично регулює швидкість вашого автомобіля, щоб ви могли зосередитись на дорозі. Спочатку система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition автоматично виявляє рівень дозволеної швидкості (якщо її активовано), а потім підлаштовує максимальну швидкість вашого руху до цього рівня*.

*Відповідальність за дотримання меж швидкості лежить на водієві. Система Intelligent Speed Assist працює разом з адаптивним круїз-контролем.

Круїз-контроль підлаштовується автоматично

Маючи у розпорядженні додаткову систему адаптивного круїз-контролю Adaptive Cruise Control, ви обираєте швидкість, з якою хочете рухатися, а система автоматично підтримуватиме її. Якщо ж вбудований датчик RADAR зафіксує транспортний засіб попереду, то швидкість буде знижено для дотримання відповідної відстані. Щойно відрізок дороги попереду звільниться від автомобілів, система почне підвищувати швидкість до моменту досягнення встановленої величини. Технологія Forward Alert, що є частиною системи адаптивного круїз-контролю, попереджає водія, якщо він надто наблизився до автомобіля, що рухається попереду.

 

Їзда заднім ходом — це просто

Стовпчики, велосипеди, низькі стіни… Камера заднього виду виводить зображення всього, що знаходиться позаду, на екран, розташований на центральній консолі. Крім відображення об’єктів, які ви не помічаєте, система показує віртуальні лінії для паркування навіть у обмеженому просторі. Камера вмикається автоматично, щойно ви виберете задню передачу.

 

Розпізнає авто, які ви могли не помітити

У системі моніторингу «сліпих» зон передбачено технологію Cross Traffic Alert. Коли ви заднім ходом виїжджаєте з паркувального місця і ваше поле зору обмежене, тож ви не можете оцінити ситуацію на дорозі повною мірою, система Cross Traffic Alert визначає авто, які наближаються, та подає попереджувальний сигнал. Технологія також активує сигнальний індикатор на боковому дзеркалі заднього виду — зліва або справа, залежно від напряму руху транспорту, і відображає попередження на мультифункціональному дисплеї.

 
Прайс-лист Завантажити прайс

Брошура Завантажити брошуру

Умови кредитування Завантажити умови

Дизайн

Новый Tourneo Custom, предназначенный для пассажирских перевозок, имеет яркую новую внешность, которая будет производить сильное впечатление. Но не менее впечатляет и его новый роскошный салон.

 

 

Екстер'єр

ЕКТЕР'ЄР

Новий Tourneo Custom може похизуватися виразним дизайном з вишуканими рисами, як ззовні, так і всередині. Сучасного та професійного вигляду йому надають решітка радіатора з п'ятьма ребрами, напрямні зсувних вантажних дверей урівень з підлогою, хромовані деталі, стильні колеса та особлива система освітлення.

 
 
 
 
 
 
Інтер'єр

ІНТЕР'ЄР

М'які на дотик матеріали, тканина з потовщеної нитки та тонкозерниста шкіра створюють у новому Tourneo Custom відчуття комфорту преміум-класу. Це відчуття найвищої якості підкреслюють виважений дизайн дефлекторів обдуву, кнопок, перемикачів, а також нове кермо. На додачу, автомобіль оснащено відділенням для зберігання речей, ергономічно скомпонованими засобами керування, а також зручними тримачами для чашок.

 
 
 
 
 
 

Комфорт та зручність

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Різноманітні опції на кшталт сидінь, що регулюються, технології телефонного зв'язку в режимі hands-free, довершеної системи двозонного кондиціонування повітря, «розумної» системи зберігання речей та інші можливості подарують вам і вашим пасажирам відчуття поїздки класу «люкс».

Зручні сидіння, що регулюються в різних конфігураціях

Тепер ви зможете розташуватися за кермом із максимальним комфортом завдяки сидінню водія, яке разом із кермом максимально пристосовується до контурів вашого тіла. Також до комплектації входять зручні бильця, а також регульована підтримка для попереку, передні сидіння з підігріванням і сидіння водія з механічним регулюванням — це вже опційні
пропозиції. Крім того, сидіння можна встановити в універсальній конфігурації «конференц-зала», повернувши сидіння другого ряду лицем до сидінь третього ряду. Отже, доступно безліч конфігурацій, що дають змогу створити зручний простір для сидіння чи збільшити зону для багажу, не знімаючи сидіння.
Втім, якщо вам знадобиться ще більше простору, сидіння другого та третього ряду можна знімати окремо. Так ви збільшите вільний простір у вашому автомобілі відповідно до ваших потреб.

Зв'язок у режимі hands-free в системі SYNC 3

Версія SYNC 3 — останнє покоління нашої інформаційно-розважальної системи. Вона швидше працює та простіша в користуванні, а також може похизуватися оновленим переліком голосових команд і розширеною функціональністю. Оновлений інтерфейс має зручні кнопки більшого розміру, а кольоровий сенсорний екран відтепер підтримує жести зведення пальців та прокручування, як у смартфонах та планшетах, забезпечуючи інтуїтивну навігацію. У систему SYNC 3 також вбудовано технології AppLink, Apple CarPlay і Android Auto, які відображають на екрані інформацію з вашого смартфона.

 

Подвійні зсувні двері

Для максимальної гнучкості та зручної посадки з обох боків автомобіля встановлено зсувні двері. Дизайну конструкції дверей приділено особливу увагу: щоб приховати рейковий механізм, покращити аеродинамічні характеристики і знизити рівень шуму, напрямні зсувних дверей встановлено врівень з підлогою. Крім того, під обома дверима встановлено першокласні підніжки (стандарт).

 

Вбудований багажник на даху – без зайвої мороки, витрат і шуму

Коли інноваційний багажник на даху не потрібен, його можна скласти врівень із лінією даху. Така гнучкість не тільки позбавить вас мороки кріплення та демонтажу традиційного багажника, але й дасть змогу заощадити пальне і зменшити шум завдяки зменшенню опору вітру.

 
 

Безпека

БЕЗПЕКА ТА ЗАХИЩЕНІСТЬ У БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ

Можна передбачити, що головну роль у новому Tourneo Custom відіграє безпека. Захист водія, пасажирів і автомобіля забезпечено низкою технологій. Завдяки цьому автомобіль здобув п'ять зірок у рейтингу безпеки Euro NCAP.

 

Причеп під контролем

Виявивши, що причеп «виляє» або хитається, система контролю за розхитуванням причепа Trailer Sway Control знижує швидкість автомобіля, щоб відновити контроль за процесом буксирування. Щоби сповільнити авто, система знижує крутний момент двигуна і поступово збільшує гальмівний тиск на колеса.

В оточенні подушок безпеки

У новому Tourneo Custom передбачено комплекс надійних подушок безпеки, до якого належать подушка безпеки водія (стандарт) і опційні подушки безпеки для пасажирів, подушки безпеки для захисту голови, грудної клітки, а також бокові шторки безпеки, що забезпечують додатковий захист голови у разі зіткнення збоку і зверху.

 

Система попередження у випадку проколу шини

Якщо тиск в одній з шин під час поїздки знижується, система контролю тиску в шинах (Tyre Pressure Monitoring System, TPMS) негайно попередить про це за допомогою світлового індикатора на панелі приладів.

 
Ukrainian