Обзор Ford Custom Double Cab

TRANSIT CUSTOM DOUBLE CAB

Витривалий, універсальний та зручний. Transit Cuctom Double Cab in Van поєднує комфорт для пасажирів та славетну міць Ford Transit. Отже, в цьому фургоні середньої розмірності ви зможете з легкістю доставити бригаду та необхідне приладдя.

 

 

Комфортне перевезення. Безпечна Доставка

Попереду знаходиться три місця для сидіння. Крім того, місткий другий ряд сидінь розрахований на трьох додаткових пасажирів, а перегородка, що відокремлює вантажне відділення від пасажирів, дозволить здійснити перевезення безпечним та комфортним.

Простір для вантажу

З довгою колісною базою та низьким дахом Transit Custom Double Cab in Van має об’єм вантажного відділення 4.3 кубічних метри, а максимальна довжина відділення становить 1944 мм. Цього простору достатньо для перевезення двох європалет розміром 1200 х 800 мм.

 

Ефективний та економічний

Transit Custom Double Cab in Van оснащається 2-літровим дизельним двигуном потужністю 130 к.с., крутний момент якого становить 360 Нм, а 6-ступінчаста механічна коробка перемикання передач підвищить паливну економічність та ефективність вашого автомобіля.

Набравши достатньо високу швидкість, просто увімкніть 6-ту передачу й заощаджуйте на пальному, рухаючись уперед. Ви переконаєтесь, що перемикання передач відбувається плавно і швидко.

 
Прайс-лист Завантажити прайс

Умови кредитування Завантажити умови

Дизайн

ОБРАЗ СУЧАСНОГО ФУРГОНА

 
 
 

Захист кузова Вашого автомобіля

Завдяки використанню багатоетапного процесу фарбування Ваш Transit Custom збереже свій чудовий вигляд впродовж багатьох років.

 

FORD ASSISTANCE

«FORD ASSISTANCE» - це програма всеохоплюючої допомоги, створена для оберігання спокою власників автомобілів марки FORD. Ця програма передбачує допомогу в критичних ситуаціях впродовж трьох років з дати придбання автомобіля в офіційній дилерській мережі FORD. Програма технічної допомоги в дорозі «FORD ASSISTANCE» дійсна на території України та в країнах Європи (умови цієї програми та перелік країн відображено у керівництві «FORD ASSISTANCE для комерційних автомобілів»).

 
Ukrainian