Обзор Ford Custom Kombi

TRANSIT CUSTOM KOMBI

Незалежно від того, чи транспортуєте ви кваліфіковану робочу бригаду на місце, шкільну спортивну командау до їхньої гри… З достатньою кількістю місць для 8 пасажирів +водій і вантажу універсальний Transit Custom Kombi легко впорається з цим завданням.

Transit Custom Kombi доступний з різною висотою даху. А з гнучким сидінням другого та третього рядів ви можете перевозити до 8 пасажирів або без особливих зусиль змінити конфігурацію заднього багажного простору відповідно до ваших унікальних бізнес-потреб.

Універсальний та зручний

Навіть варіант короткої колісної бази запропонує місце для 9 осіб з водієм і дозволяє використовувати різноманітні варіанти конфігурації сидінь, а довгій базі ви отримаєте додатковий простір для перевезення вантажну. Крім того, на вибір пропонуються два варіанти висоти даху: низький та високий.

Різноманітність трансформації сидінь

Покращена геометрія сидінь, регулювання нахилу спинок та підлокітники забезпечують високий рівень комфорту та полегшують вашу повсякденну роботу. Сидіння другого та третього рядів Transit Custom Kombi можна скласти та, навіть легко демонтувати

Ефективний та економічний

Transit Custom Kombi оснащається 2-літровим дизельним двигуном потужністю 130 к.с., крутний момент якого становить 360 Нм, а 6-ступінчаста механічна коробка перемикання передач підвищить паливну економічність та ефективність вашого автомобіля.

Набравши достатньо високу швидкість, просто увімкніть 6-ту передачу й заощаджуйте на пальному, рухаючись уперед. Ви переконаєтесь, що перемикання передач відбувається плавно і швидко.

Прайс-лист Завантажити прайс

Умови кредитування Завантажити умови

Ukrainian