Обзор Ford Transit Minibus

TRANSIT MINIBUS

Мікроавтобус Ford Transit повністю переосмислює подорожі. Незалежно від того, везете ви колег на конференцію або шкільну спортивну команду на їхню велику гру, Transit Minibus доставить їх за місцем призначення з комфортом.

Величезний простір

Доступний у двох різних конфігураціях довжини та висоти, ви можете перевозити у просторому салоні Transit Minibus до 18 осіб. (включно з водієм)

Викликає бажання подорожувати

 Регулювання нахилу спинок, підлокітники пасажирів та полиці для зберігання речей (стандарт для H3) забезпечать комфортне перебування в Transit Minibus під час ваших  подорожей.

Легкий доступ до пасажирського простору

Бокові зсувні двері широко відкриваються, що забезпечать легкий доступ до пасажирського простору.

 

Сприятливі умови під час входу та виходу

Завдяки сходинки з електроприводом, що висувається автоматично під час відкриття бокових зсувних дверей, ви отримаєте додаткову вигоду.

Потужні та ефективні

Transit Minibus оснащається двома потужними та ефективними дизельними двигунами об’ємом 2.0 літра, потужність яких становить 130 та 170 к.с.. Отож, ви можете вибрати ідеальний двигун для своїх потреб.

Ефективне та безтурботне керування

Transit Minibus оснащається механічною 6-ступінчастою коробкою перемиканням передач, що підвищує його економічність та ефективність.  Набравши достатньо високу швидкість, просто увімкніть 6-ту передачу й заощаджуйте на пальному, рухаючись уперед. Ви переконаєтесь, що перемикання передач відбувається плавно і швидко.

А для комфортного та безтурботного керування, особливо в інтенсивному русі, ви зможете обрати автоматичну 10-ступінчасту трансмісію (тільки для 2-літрового дизельного двигуна 170 к.с.).

Прайс-лист Завантажити прайс

Умови кредитування Завантажити умови

Безпека

ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРМУВАННЯ

Transit Minibus може похвалитися цілою низкою передових технологій, що вже присутні в стандартній комплектації Trend Pack. Вони створені для підвищення рівня безпеки та отримання насолоди від керування. Це, зокрема, системи утримання автомобіля в смузі руху та попередження фронтальних зіткнень з інтелектуальним екстреним гальмуванням, які пильно стежать за дорогою попереду й попереджають вас про потенційні загрози. А нова інтелектуальна система адаптивного круїз-контролю сприяє зменшенню втоми під час довгих поїздок автомагістралями.

Завжди на поготові

Система адаптивного круіз-контролю допоможе вам спростити керування Transit Bus в щільному потоці без стресу.

Ви обираєте швидкість з якою повинен рухатись автомобіль. Система круїз-контролю автоматично підтримує відстань до транспортного засобу, що рухається попереду.  Якщо рух попереду сповільнюється, швидкість вашого автомобіля буде знижено з урахуванням дотримання встановленної дистанції. Щойно відрізок дороги попереду звільниться від автомобілів, система забезпечить збільшення швидкості до заданого значення.

Передбачить завчасно

Collision Mitigation System може контролює вашу близькість до інших транспортних засобів, що рухаються попереду вас. Якщо виявлено потенційне зіткнення, ця система зможе попередити вас звуковим та візуальним сигналами, а коли зіткнення неминуче, Intelligent Emergency Braking автоматично застосує повне гальмування.

 

Тримайтесь смуги руху

На трасі достатньо невеликої втрати концентрації, в результаті чого автомобіль може випадково вийти за межі обраної смуги руху. Система утримання авто в смузі руху (Lane Keeping System) використовує камеру стеження, яка фіксує випадковий виїзд за межі смуги руху. Функція Lane Keeping Aid застосовує допоміжне зусилля до кермового управління, щоб допомогти вам повернутися до своєї смуги. Якщо колесо вашого автомобіля торкається лінії розмітки, система Lane Keeping Alert попереджає вас за допомогою вібрації на кермі та візуальної індикації.

 

Найкращі результати FORD TRANSIT за оцінкою EURO NCAP

Незалежна організація з тестування Euro NCAP провела випробування Ford Transit з точки зору безпеки – і офіційно оцінила його як один із найбезпечніших транспортних засобів на дорозі (https://www.euroncap.com/en/vehicle-safety/safety-campaigns/2021-commercial-van-safety/).

Випробуваня систем безпеки Ford Transit, як і його конкурентів, здійснювалося в реалістичних умовах на тестовій трасі – наприклад, наскільки добре вони попереджають свого водія про небезпечні ситуації, які можуть спровокувати інші учасники дорожнього руху.

Ford Transit отримав золоту медаль за свої системи активної безпеки, а NCAP високо відзначив ефективність роботи автономної системи екстреного гальмування Ford. Ford Transit був єдиним транспортним засобом, який коли-небудь досяг максимального рейтингу 100 відсотків за свою систему розпізнавання дорожніх знаків.

 

Дизайн

Захист кузова Вашого автомобіля

Завдяки використанню багатоетапного процесу фарбування Ваш Transit збереже свій чудовий вигляд впродовж багатьох років.

 

FORD ASSISTANCE

«FORD ASSISTANCE» - це програма всеохоплюючої допомоги, створена для оберігання спокою власників автомобілів марки FORD. Ця програма передбачує допомогу в критичних ситуаціях впродовж трьох років з дати придбання автомобіля в офіційній дилерській мережі FORD. Програма технічної допомоги в дорозі «FORD ASSISTANCE» дійсна на території України та в країнах Європи (умови цієї програми та перелік країн відображено у керівництві «FORD ASSISTANCE для комерційних автомобілів»).

 

Аксесуари для ваших індивідуальних потреб

Аксесуари ви зможете переглянути: за посиланням

 

 

Ukrainian