Puma

НОВИЙ FORD PUMA

Створений, щоб допомогти вам отримати максимум від сучасного життя. Інноваційний дизайн та сміливий екстер’єр.

Ford Puma не намагається привернути вашу увагу – він мовчки вимагає її.

Технології, що перетворюють водіння на задоволення

Ford Puma отримав цілий ряд інноваційних функцій, покликаних підвищити рівень насолоди від водіння. Це, зокрема, система вибору режимів керування та комплекс технологій Ford Co-Pilot360 із вражаючими можливостями, що разом здатні керувати прискоренням, гальмуванням і навіть брати на себе керування автомобілем. До їх переліку належать адаптивний круїз-контроль, система передаварійного гальмування Pre-Collision Assist та система активного маневрування Evasive Steering Assist, які пильно стежать за дорогою попереду й попереджають вас про потенційні загрози.

Розумне використання простору

Незалежно від обраної вами версії Ford Puma пропонує вам достатній простір для зберігання. Задні сидіння складаються у співвідношенні 60/40 задля максимальної універсальності, а в складеному вигляді вони утворюють пласку підлогу, пропонуючи ще більше простору для багажу.

У багажному відсіку Puma знаходиться інноваційна новинка — нижнє відділення для перевезення вантажів під назвою MegaBox. На додачу до корисного об’єму. MegaBox також оснащений зливною пробкою, що дозволяє легко мити його водою і без проблем зберігати мокре взуття чи брудне спортивне оснащення.

Ідеальний баланс 

Чудовий вигляд і високий рівень продуманості. А яскраві деталі декору інтер’єру посилює враження від вишуканого стилю. Своєю чергою, цілий ряд продуманих функцій та інноваційних технологій забезпечують цілковитий контроль. Від цифрової панелі приладів з діагоналлю 12,3 дюйма та високотехнологічного сенсорного екрана діагоналлю 8 дюймів до комплексу додаткових сервісів і функцій, доступних за допомогою мультимедійної системи SYNC 3 — кожен елемент створений для того, щоб зробити водіння якомога легшим і приємнішим.

Вони тут, щоб захистити вас 

Від попередження про потенційну небезпеку зіткнення, до інтелектуальних систем, які допоможуть вам зберегти належне зчеплення та стійкість: ваша безпека — наша турбота. Ось чому стандартна комплектація Ford Puma включає інтелектуальні допоміжні технології, розроблені для того, щоб надати вам, вашій родині та іншим учасникам дорожнього руху максимальний захист.

НЕЙМОВІРНІ ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРМУВАННЯ 

Ford Puma отримав цілий ряд інноваційних функцій, покликаних підвищити рівень насолоди від водіння. Це, зокрема, система вибору режимів керування та комплекс технологій Ford Co-Pilot360 із вражаючими можливостями, що разом здатні керувати прискоренням, гальмуванням і навіть брати на себе керування автомобілем. До їх переліку належать адаптивний круїз-контроль, система передаварійного гальмування Pre-Collision Assist та система активного маневрування Evasive Steering Assist, які пильно стежать за дорогою попереду й попереджають вас про потенційні загрози.

Круїз-контроль з удосконаленими інтелектуальними функціями 

Адаптивний круїз-контроль коригує вашу швидкість руху відповідно до швидкості автомобіля попереду. Просто введіть бажану швидкість і дистанцію до автомобіля попереду, й адаптивний круїз-контроль автоматично підтримуватиме задану відстань, якщо ситуація на дорозі не дає змоги рухатися із бажаною швидкістю.

Динаміка руху, адаптована до ваших потреб

 

Для забезпечення індивідуальних вражень від керування за допомогою системи вибору режимів керування ви можете змінювати реакцію дросельної заслінки Puma, налаштування рульового управління і навіть модифікувати алгоритм перемикання передач відповідно до власного стилю водіння. Доступні п’ять різних режимів: Normal (Звичайний), Eco (Екологічний), Sport (Спортивний), Slippery (Слизька поверхня) і Trail (Колія). Ключова інформація відображається на 12,3-дюймовій цифровій панелі приладів, яка змінює унікальні колірні теми відповідно до обраного режиму руху.

Насолоджуйтеся простим паркуванням або просто дозвольте Puma зробити це замість вас 

Стовпчики, велосипеди, низькі стіни... Камера заднього виду виводить зображення всього, що знаходиться позаду, на вбудований у центральну консоль екран. Вона не тільки виявляє об’єкти, які Ви могли не помітити, але й відображає віртуальні лінії, що допоможуть припаркуватися у найвужчих місцях. Камера вмикається автоматично при виборі передачі заднього ходу.

Додаткова пара очей 

Система моніторингу сліпих зон (Blind Spot Information System) використовує радарні датчики, щоб бачити автомобілі, які можуть приховуватися у вашій сліпій зоні. Ці датчики, розташовані з обох боків вашого Puma, попереджають вас за допомогою оранжевого індикатора, який чітко відображається у боковому дзеркалі заднього виду.

Відстежує дорожні знаки, які ви могли не помітити 

Система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition ідентифікує їх незалежно від того, де встановлено знак — на узбіччі або над дорогою, постійний він або тимчасовий. Піктограми обмеження швидкості та заборони обгону відображаються на дисплеї панелі приладів, попереджаючи вас про зміни в обмеженнях.

ПРАКТИЧНІ АКСЕСУАРИ

Сучасне життя часто потребує нетривіального підходу до заповнення простору. Завдяки найкращій у своєму класі місткості багажного відсіку Ford Puma повністю підтримує такий підхід, адже він оснащений інноваційним модулем MegaBox, який пропонує додаткові 80 літрів об’єму для зберігання. На додачу до стильного вигляду й домінантної зовнішності екстер’єр Puma з привабливими формами вражає збалансованою функціональністю. 

Більше не треба шукати ключі 

Кришка багажного відсіку з функцією безконтактного відкривання полегшує доступ до багажного відсіку Puma, навіть коли ваші руки зайняті. Коли ваш брелок для ключів KeyFree лежить у вас у кишені або в сумці, просто проведіть ногою під серединою заднього бампера, і багажник відкриється. Крім того, його можна відкрити й закрити, сидячи всередині автомобіля.

Регульована полиця для багажу 

Ford Puma оснащений регульованою полицею для багажу, яка не прикріплена до другого ряду сидінь і піднімається разом з кришкою багажного відсіку. Завдяки цьому положення полиці адаптується, що дозволяє вивільнити місце для розміщення більш габаритних предметів.

Потрібно перевезти ще більше? 

Якщо виникла потреба у перевезенні великих чи громіздких предметів, можна замовити рейлінги даху та/або зручний знімний тягово-зчіпний пристрій.

Продемонструйте свої уподобання 

Унікальний композиційний центр салону Puma — нова цифрова панель приладів. Цей інтелектуальний рідкокристалічний дисплей діагоналлю 12,3 дюйма створений з використанням технології обтікання, завдяки чому форма екрана повторює вигини передньої панелі автомобіля, забезпечуючи плавність ліній інтер’єру. Інформація відображається з високою роздільною здатністю, використовуються інтуїтивно зрозумілі та легкі для сприйняття піктограми, а колір і конфігурація змінюється залежно від обраного вами режиму керування.

Крім того, ви можете налаштувати пріоритетність відображення інформації, в тому числі — попереджень навігаційної системи, а також попередньо запрограмувати бажані параметри для окремих водіїв.

Із системою SYNC 3 ваші руки будуть дійсно вільними 

Ford SYNC 3 — високотехнологічна система, що дає змогу залишатися на зв’язку та використовувати телефон, відтворювати музику й працювати з навігаційною системою за допомогою голосових команд. Наприклад, для перегляду списку місцевих ресторанів досить просто промовити «Я голодний». Крім того, система здатна озвучувати ваші текстові повідомлення. Кольоровий сенсорний екран підтримує можливість використання жестів змахування й зведення/розведення пальців для здійснення простої та інтуїтивно зрозумілої навігації. SYNC 3 також підтримує технології Apple CarPlay та Android Auto, а за допомогою AppLink ви зможете отримати доступ до деяких зі своїх улюблених додатків для смартфона.

Kuga

НОВИЙ FORD KUGA

Ретельно спроектований, новий ефективний автомобіль із неперевершеними характеристиками. Безліч продуманих допоміжних технологій та конструктивних особливостей, що стануть у нагоді тим, хто віддає перевагу активному способу життя.

Спростіть собі процес водіння в умовах інтенсивного руху

Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (Intelligent Adaptive Cruise Control) точно підтримує обрану вами швидкість автомобіля. Якщо ж вбудований датчик RADAR виявить попереду інший транспортний засіб, швидкість буде негайно знижено для дотримання відповідної дистанції до нього. Потім, коли дорога звільниться, система знову автоматично розжене автомобіль до рівня раніше встановленої швидкості. Додайте до цього систему втримання в смузі руху (Lane Keeping System), що дає змогу уникнути ненавмисного сходження з обраної траєкторії, і ці довгі подорожі стануть для вас ще більш приємними.

НЕЙМОВІРНІ ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРМУВАННЯ

Чудове поєднання елегантного стилю з можливостями кросовера, системами інтелектуального адаптивного круїз-контролю, типу приводу дадуть вам змогу легко підлаштовувати свою манеру їзди до будь-яких дорожніх умов.

Миттєвий доступ до важливої інформації

Проекційний дисплей відображає ключову інформацію у вашому полі зору, тож для ознайомлення з нею ви можете не відривати свій погляд від дороги. Сумісне з характеристиками поляризованих сонцезахисних окулярів, чітке яскраве зображення забезпечує можливість вибору найважливішого контенту — включно з індикацією швидкості автомобіля, навігаційними даними, параметрами круїз-контролю та повідомленнями від системи розпізнавання дорожніх знаків (Traffic Sign Recognition).

Покращений контроль ситуації на вигинах дороги

Адаптивна система переднього освітлення Kuga гарантує чудовий рівень освітлення за різних умов. Ці яскраві світлодіодні фари використовують камеру для сканування ділянки попереду автомобіля та у відповідний спосіб змінюють свій режим роботи. Прогнозне освітлення вигинів дороги використовує розділювальні лінії смуг руху як маркери для виявлення та належного освітлення вигинів дороги, перш ніж ваш автомобіль опиниться в подібних зонах. Чітке освітлення дорожніх знаків дає змогу розпізнати, де саме ви перебуваєте (наприклад, біля кільцевого перехрестя або зупинки), та автоматично адаптувати фари дальнього світла відповідно до особливостей цієї ділянки. Система дальнього світла, що не утворює відблисків, регулює кут нахилу фар для забезпечення ідеального рівня освітлення. Водночас фронтальна камера допомагає системі захистити інших водіїв від небезпечних відблисків.

Дозвольте своєму Kuga зручно припаркуватись

Паркування на вулиці з інтенсивним рухом або в обмеженому просторі може бути досить непростою справою. Але завдяки системі Active Park Assist 2 новий Ford Kuga робить цю процедуру навіть легшою, ніж ви могли собі уявити. Ця система, передбачена в моделях з автоматичною коробкою передач, може визначити придатне місце для розміщення автомобіля, а потім автоматично виконати за вас всі паркувальні та виїзні маневри. Вона активується простим натисканням кнопки, після чого вам не потрібно буде повертати кермо чи натискати педалі — автомобіль візьме все це на себе.

ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Завдяки покращеним бензиновим і дизельним двигунам, новий Ford Kuga пропонує більш економні способи насолоджуватися кермуванням.

Більш інтелектуальний дизель

Віддаєте перевагу дизельним двигунам? Ford Kuga пропонує на вибір 1,5 і 2,0-літрові двигуни EcoBlue, у яких використовуються найновіші технології, що дають змогу підвищувати потужність, крутний момент та економічність на тлі одночасного зниження обсягу шкідливих викидів. Забезпечивши собі потужність 120 або 190 к. с. (залежно від обраного варіанта дизельного двигуна), ви зможете також вибрати й коробку передач із ручним перемиканням або вдосконалену автоматичну трансмісію.

Швидке перемикання передач в ручному режимі

6-ступінчаста механічна трансмісія Kuga здатна передавати високий крутний момент і забезпечувати плавне, швидке та точне перемикання передач. Задля оптимізації показника витрати пального індикатор на панелі приладів підказує, коли настає найкращий момент, щоби перемкнути передачу

 

Легко долайте будь-які перешкоди на своєму шляху

Рівні міські вулиці або кам'янисте бездоріжжя — де б ви не їхали, Kuga забезпечить вам повний контроль над ситуацією. Оберіть один з п'яти доступних режимів роботи приводу, які точно підлаштовують ходові якості автомобіля під поточні умови руху. Система змінює швидкість, чутливість підвіски та параметри кермування, а також працює із системами передавання зусилля, забезпечення стійкості та контрольованого руху схилом, щоби гарантувати вам максимальний спокій за будь-яких умов. Доступні варіанти: режими Normal, Sport, Wet/Slippery, Trail або Eco для досягнення максимальної ефективності. Ключова інформація відображається на 12,3-дюймовій панелі цифрових приладів, яка змінює унікальні колірні теми відповідно до обраного режиму їзди.

Focus

НОВИЙ FORD FOCUS

Візьміть усе, що ви знаєте про Focus і любите в ньому. Додайте інтелектуальний дизайн цілком нового рівня, особливий сучасний стиль і більше простору, ніж будь-коли. Тепер поєднайте це з найсучаснішими комунікаційними можливостями та набором виняткових технологій надання допомоги водієві, які ви дійсно оціните. Саме таким є Focus. І невдовзі ви зможете переконатися в цьому особисто.

Вражаюча нова зовнішність

Focus вирізняється елегантним і водночас спортивним іміджем. Його атлетичні обриси формуються з плавних скульптурних ліній, які до того ж сприяють покращенню аеродинаміки. А ще цей автомобіль з першого погляду викликає реалістичне відчуття вишуканості та досконалості.

Влаштовуйтеся зручніше, розслабтеся і насолоджуйтеся атмосферою

Сівши у Focus, ви одразу відчуєте, що поїздка неодмінно сподобається і вам, і вашим пасажирам. Чисті лаконічні лінії поєднуються з компонуванням, у якому всі органи керування знаходяться під рукою, а інтелектуальний дизайн і виняткова деталізація формують простір, який водночас заспокоює і живить енергією.

 
 

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Новий Focus створений для того, щоб усіма можливими способами покращувати ваші враження від керування. Цей автомобіль наступного покоління оснащений високотехнологічними функціями, такими як Ford Co-Pilot360, вражаючий комплекс технологій допомоги водієві, серед яких адаптивний круїз-контроль з функцією Stop-and-Go і функцією утримання смуги руху (Lane Centring Assist) та система активної допомоги при паркуванні (Active Park Assist 2). Разом ці розумні технології здатні керувати прискоренням, гальмуванням і навіть брати на себе керування автомобілем. Ця технологія настільки проста і корисна, що ви будете здивовані, як ви раніше обходились без неї.

Ваш персональний асистент керування автомобілем

Функція Co-Pilot360 поєднує в собі низку технологій, що разом роблять ваше водіння комфортнішим і приємнішим, ніж будь-коли. Наприклад, адаптивний круїз-контроль з функцією Stop-and-Go автоматично підлаштовує вашу швидкість руху до автомобіля попереду. У разі сповільнення потоку транспорту аж до повної зупинки двигун автоматично вимикається, а після звільнення дороги попереду самостійно перезапускається. Система здатна навіть розпізнавати знаки обмеження швидкості та відповідним чином коригувати швидкість вашого руху. Технологія Lane Centring також може бути дуже корисною під час кермування, стежачи за дорожньою розміткою, щоб утримувати автомобіль у середині смуги.

Паркування й виїзд без проблем

Система активної допомоги при паркуванні (Active Park Assist) останнього покоління не лише спрямовує ваш автомобіль на місце для паркування, але й контролює прискорення, перемикання передач та гальмування. Ця розумна технологія, доступна в моделях Focus з автоматичною коробкою передач, дозволяє паркуватися без жодних зусиль. Після активації вам потрібно просто обрати бік дороги та метод паркування — перпендикулярно або паралельно до проїзної частини. Після цього ви натискаєте й утримуєте кнопку, а автомобіль бере всю роботу на себе.

Передні фари, що допомагають заглядати за повороти

Адаптивне регулювання потоку світла з використанням світлодіодних фар Dynamic LED та денних ходових вогнів забезпечує точний і надзвичайно яскравий потік світла, який автоматично підлаштовується під покриття дороги та умови руху. Потужний промінь не утворює відблисків, а його яскравість автоматично регулюється, що дає змогу уникнути засліплення інших водіїв. Крім того, нова система може навіть визначити повороти дороги, щоб освітити кути та перехрестя, перш ніж ви увійдете в них. 

Динаміка руху, адаптована до ваших потреб

Для забезпечення індивідуальних вражень від керування ви можете змінювати реакцію дросельної заслінки Focus, налаштування рульового управління і навіть модифікувати алгоритм перемикання передач відповідно до власного стилю водіння. Система вибору режимів керування дозволяє обирати з-поміж таких режимів: Normal, Eco та Sport.

Продуманість, зручність та економія місця

Електромеханічне стоянкове гальмо — просте доповнення, що пропонує несподівані переваги. Наприклад, завдяки йому ви отримуєте більше місця у салоні, ним простіше користуватися, крім того, вам не потрібно буде так часто обслуговувати гальма. А щоб застосувати гальмо, досить просто натиснути кнопку на центральній консолі.

Миттєвий доступ до важливої інформації

Проекційний дисплей відображає інформацію з панелі приладів вашого автомобіля у вашому полі зору, щоб ви могли контролювати ситуацію, не відводячи погляду від дороги для перегляду даних на панелі приладів. Крім того, інформацію, що відображається на кольоровому дисплеї, також можна налаштувати відповідно до ваших уподобань.

Ecosport

Огляд Ford EcoSport

Сучасний зовнішній вигляд і стиль доповнюють практичність і широкий функціонал. А привабливість, ретельно продуманий і майстерно виготовлений салон споряджено низкою важливих інтелектуальних технологій.

Оновлений виразний та спортивний дизайн: приготуйтеся до зустрічі Ford EcoSport.

Поєднання практичності та інтелектуальних технологій

У новому Ford EcoSport кожна функція і технологія мають велику вагу. Усі вони створені для того, щоби ви отримували максимум задоволення від подорожі. Ford SYNC 3 дає змогу залишатися на зв'язку й керувати телефоном, відтворенням музики й навігаційною системою за допомогою інтуїтивно зрозумілих голосових команд або кольорового сенсорного дисплея діагоналлю 8 дюймів. 
‏Акустична система B&O PLAY потужністю 675 Ватт мінімум з 10 колонками пропонує насичене звучання. Завдяки продуманим деталям, як, наприклад, регульовані в 4 напрямках сидіння водія і переднього пасажира, а також підігрів сидінь і керма, ви завжди зможете розслабитися, не відволікаючись від керування автомобілем.

 

Впевненість за кермом

Невід'ємна властивість. Візьміться за кермо, зручно влаштуйтесь на високому місці водія, й у вашому розпорядженні опиняться численні передові системи допомоги водію. Інтелектуальний повний привід (AWD) забезпечує неймовірну керованість у складних умовах. Система допомоги під час рушання на підйомі запобігає відкоченню автомобіля назад під час початку руху під ухил. А денні ходові світлодіодні вогні покращують видимість автомобіля і мають стильний вигляд.

 

Робочі характеристики і економічність

Насолоджуйтеся всім і відразу. Новий EcoSport комплектується інноваційними сучасними двигунами. Перший в цій лінійці - бензиновий двигун EcoBoost об'ємом 1,0 літра, який є п'ятикратним переможцем в номінації «Міжнародний двигун року». * Можна користуватися в модифікаціях потужністю 125 і 140 к.с., він має потужність класичного двигуна об'ємом 1,6 літра, але в той же час відрізняється підвищеною економічністю і низьким рівнем викидів СО2. Дизельний двигун TDCi об'ємом 1,5 літра забезпечує потужність в 100 к.с., а рівень викидів СО2 становить усього 107 г / км. Дизельний двигун EcoBlue з турбонаддувом об'ємом 1,5 літра видає 125 к.с. за кількістю викидів СО2 від 119 г / км. 
Переможець в категорії двигунів об'ємом 1,0 л і менше.

Ваша безпека понад усе

Безпека водія та пасажирів - найголовніше. Тому новий EcoSport споряджений технологіями і системами, призначеними для того, щоб захищати вас, ваших пасажирів і автомобіль. Серед основних функцій: антиблокувальна гальмівна система, електронна система динамічної стабілізації (Electronic Stability Control), противобуксовочна система (Traction Control) і система контролю тиску в шинах (Tyre Pressure Monitoring System). Крім того, автомобіль оснащений комплексною системою передніх, колінних і бічних подушок безпеки. Завдяки цій та іншим системам автомобіль отримав 4 зірки в рейтингу безпеки Euro NCAP.

Універсальність

Купуючи новий EcoSport, ви отримуєте дивно просторий салон. Продумане використання простору і відсіки для зберігання доповнені можливістю скласти задні сидіння в співвідношенні 60/40. Подушка сидіння піднімається, дозволяє повністю скласти спинки сидінь «в підлогу» для зручності завантаження багажу. А регульовану підлогу багажного відділення можна встановлювати в трьох положеннях: ця функція ідеальна, якщо ви не хочете, щоб речі лежали один на одному.

Досвід управління

Зазвичай найкращими технологіями є ті, які привносять в наше життя щось позитивне, вирішують проблему і мають безумовну перевагу.

У новому EcoSport ви знайдете саме це. Від системи інтелектуального повного приводу (All-Wheel Drive) до системи допомоги при підйомі (Hill Start Assist) і Ford SYNC: відкрийте для себе технології, які дають можливість розслабитися і отримати задоволення під час керування, а також зменшують стрес і максимально підвищують зручність в подорож.

 

Впевнене управління на різноманітних дорогах

Інтелектуальна система повного приводу (AWD) забезпечує необхідне зчеплення з дорогою, стійкість на поворотах і чутливість рульового управління на вологій, сухий або слизькій дорозі, а також на різних видах дорожнього покриття. Ця технологія оптимально розподіляє крутний момент між передньою і задньою осями в залежності від конкретної ситуації. Ця система розподілу крутного моменту забезпечує неймовірну точність управління і підвищену ефективність.

Додатковий контроль під час рушання на підйомі

Система допомоги під час рушання на підйомі тимчасово перешкоджає коченню автомобіля назад або вперед під час початку руху на схилі. Система підтримує тиск у гальмівній системі на 2,5 секунди довше, що дає більше часу й можливостей контролю під час перенесення ноги з педалі гальма на педаль газу. Ця функція також корисна у разі зупинки та подальшого рушання на слизькій поверхні.

 

Денні світлодіодні вогні

Денні світлодіодні ходові вогні мають чудовий вигляд і покращують видимість‏  
Завдяки цим енергозбережним вогням сучасної конструкції автомобіль краще помітний на дорозі, як удень, так і вночі.

Ukrainian