ПРЕДСТАВЛЯЄМО

FORD Transit Custom

Авто втілює в собі все найкраще від легендарного Ford Transit, спираючись на його сильні сторони він повністю переосмислює їх у фургоні.

Огляд Ford Transit Custom

Новый FORD TRANSIT CUSTOM воплощает в себе всё лучшее от легендарного Ford Transit, опираясь на его сильные стороны он полностью переосмысливает их в фургоне, разработанном специально для того, чтобы привести Ваш бизнес к будущему.

Так само як сучасний і професійний вид буде вселяти довіру серед Ваших клієнтів, Transit Custom має комфортний і практичний інтер'єр, який зробить ваш робочий день легше. Незалежно від комплектації яку Ви виберете, вам буде доступно значна кількість додаткових функцій: від голосового управління і системи підключення MP3 / телефону до технологій економії пального, таких як автоматична система зупинки-запуску двигуна (Auto-Start-Stop) і технології розумної підзарядки акумулятора ( Smart Regenerative Charging). Поєднання інноваційних технологій з ультрасучасним дизайном роблять Transit Custom ще вправнішим, надійніше і, перш за все, ефективніше, ніж будь-коли раніше.

Якщо Ви хочете придбати це авто і хочете отримати більше інформації про ціни, звертайтеся до менеджерів відділу продажів Ford «Авто-Імпульс».

Дизайн

Ford Transit заслужив свою репутацію як одного з найбільш надійного і практичного фургонів в світі. Transit Custom базується на цьому з додаванням багатьох нових функцій і технологій, розроблених, щоб допомогти вам зробити вашу роботу більш легкою і ефективною.
Transit Custom - підходить для вашого бізнесу
Є три типи кузова, для того, щоб ви знайшли автомобіль для ваших потреб: фургон, комбі і фургон з подвоєною кабіною. Ви також можете вибрати варіант з короткою (L1) або довгою колісною базою (L2), і п'ять варіантів з вантажопідйомністю від 2500 до 3325 кілограмів (це максимальна вага фургона, в тому числі вантажів і пасажирів). І кожен кузов поставляється в цілому ряді різних комплектацій відповідно до вашого бюджету.

Комфорт і зручність

Transit Custom оснащений довгим списком технологій для комфорту і зручності управлінь, щоб зняти стрес і напруження з вашого робочого дня.

Двигуни

Завдяки високоефективним дизельним двигунам і енергозберігаючим технологіям, Transit Custom забезпечує чудову економію пального від 5,4 л / 100 км і низький викид CO2, без шкоди для потужності або продуктивності

Ukrainian