Огляд Ford Ranger

Кращий, ніж будь-коли. На цей автомобіль можна покластися у найсуворіших умовах, довірити йому найважчу роботу, розраховувати на виняткове щоденне враження від керування.

Адаптивний круїз-контроль дає змогу обрати потрібну швидкість руху, а система автоматично підтримуватиме її. Коли вбудований радіолокаційний датчик виявить попереду транспортний засіб, швидкість буде знижено з метою збереження заданої дистанції. Щойно відрізок дороги попереду звільниться від автомобілів, система збільшить швидкість до заданого значення.

Система SYNC 3 звільнить ваші руки

SYNC 3 — самая современная версия нашей мультимедийной системы. Она быстрее работает и проста в использовании, поддерживает расширенный список голосовых команд и обеспечивает улучшенную функциональность. Новый интерфейс имеет большие клавиши для удобства пользования, а цветной сенсорный экран теперь поддерживает жесты смахивания и сведения / разведения пальцев (как в смартфонах и планшетах), что обеспечивает интуитивную навигацию. SYNC 3 поддерживает технологии AppLink, Apple CarPlay и Android Auto, отражающие на сенсорном экране информацию с вашего смартфона.

Контроль положення причепа та вражаючі можливості буксирування
Виявивши, що причеп «виляє» або хитається, система контролю розхитування причепа Trailer Sway Control знижує швидкість автомобіля і покращує контроль над процесом буксирування. Система уповільнює автомобіль шляхом зниження крутного моменту двигуна та плавного підвищення гальмівного зусилля на всіх колесах.

Общая полезная нагрузка, превышающая 1 тонну, и возможность буксировки прицепа весом до 3500 кг позволяют браться за трудные задачи, а также перевозить и буксировать габаритные грузы.

Дизайн

Колір

Комфорт і зручність

Від систем, що полегшують паркування і рух заднім ходом, до функцій, що тримають вас у курсі подій, допомагають досягти пункту призначення і зберігають тепло в салоні. У Ranger кожна технологія виконує практичну функцію.


Простіший і безпечніший рух заднім ходом
Стовпчики, велосипеди, низькі стіни... Камера заднього виду виводить зображення всього, що знаходиться позаду, на вбудований у центральну консоль екран. Вона не тільки виявляє об’єкти, які ви могли не помітити, але й відображає віртуальні лінії, що допоможуть припаркуватися у найвужчих місцях. Камера вмикається автоматично після вибору передачі заднього ходу.


Датчики, які допомагають паркуватися без проблем
Датчики дистанції при паркуванні допомагають визначити відстань між вашим авто і розташованими позаду перешкодами. Щойно датчики виявлять об’єкт, вони активують звуковий сигнал, гучність якого зростатиме в міру наближення до перешкоди.


Основна інформація про поїздку
Бортовий комп’ютер містить важливі дані та цифри щодо пробігу, споживання пального, швидкості та зовнішньої температури. Крім того, комп’ютер сповіщає, скільки ще можна проїхати кілометрів до моменту, коли закінчиться пальне в баку. Ця функція особливо стане в пригоді під час тривалих поїздок або подорожей у далекі від цивілізації місця.


Налаштування температури, оптимальної для вас і ваших пасажирів
Додаткова система електронного контролю температури з подвійним зонуванням Electronic Automatic Temperature Control дозволяє вам і вашому пасажиру окремо обирати температуру, яка підтримується завдяки вдосконаленій системі кондиціонування повітря.


Система заправлення пальним Ford Easy-Fuel для запобігання наповненню пальним іншого виду
Ця корисна технологія практично унеможливлює наповнення бака пальним іншого виду, тому що непридатний заправний пістолет просто не підійде. А оскільки в системі Ford Easy-Fuel кришка відсутня, вам більше не доведеться торкатися брудної кришки.
Практично неможливо залити до Нового Ranger не те пальне, оскільки інші сопла просто не підійдуть. В системі Ford Easy-Fuel не передбачено ковпачка, тому вам більше не потрібно брати в руки брудний ковпачок.

Склоочисники, які автоматично підлаштовуються під дощ
Задайте один з шести рівнів чутливості датчиків дощу склоочисників, і вони автоматично запускатися в мокру погоду. Вони також можуть змінювати швидкість в залежності від сили опадів.

У Ranger є три різні стилі кабіни. Новий автомобіль так само просторий, але тепер іще більше оснащений: ви та ваші пасажири можуть подорожувати комфортно і з шиком.

Super Cab

Кабіна Super Cab має двоє звичайних передніх дверей та дві задні панелі на петлях, розташованих з заднього боку, крізь які можна потрапити до задньої частини кабіни і простору за передніми сидіннями. У кабіні цього стилю передбачено сидіння в задній частині з безпечним доступним сховищем, а також два криті відділення у підлозі.
Чотиридверний стиль кабіни з задніми дверима, що відчиняються у зворотньому напрямку, і сидіннями для 2–4 пасажирів.

Double Cab

Кабіна Double Cab автомобіля Ranger має четверо повномірних дверей. Вона містить просторе середовище для п'ятьох людей, як звичайний автомобіль, з великими дверима, крізь які можна легко потрапити на задні сидіння. Крім того, задні пасажири мають чудовий простір для ніг.
Чотиридверна кабіна обладнана сидіннями, на яких можуть сісти до п'яти чоловік.

Безпека

БЕЗПЕКА І НАДІЙНІСТЬ
Оснащення зміцненого каркасу безпеки Ranger забезпечить надійний захист за рахунок передбачених у стандартній комплектації подушок безпеки водія і переднього пасажира, бокових подушок і завіс безпеки, а також подушки безпеки для захисту колін водія. Досконала система підтримання курсової стійкості (ESC) допоможе зберегти контроль. Сучасна система сигналізації захистить автомобіль від викрадення.

Контроль положення причепа
Виявивши, що причеп «виляє» або хитається, система контролю розхитування причепа Trailer Sway Control знижує швидкість автомобіля і покращує контроль над процесом буксирування. Система уповільнює автомобіль шляхом зниження крутного моменту двигуна та плавного підвищення гальмівного зусилля на всіх колесах.

Додаткова сила при екстреному гальмуванні
Система екстреного гальмування Emergency Brake Assist допомагає вашому авто розвинути максимальну ефективність гальмування в екстреній ситуації. Її роботою в автоматичному режимі керує система підтримання курсової стійкості (ESC), яка визначає зусилля натискання на педаль гальма і за потреби автоматично збільшує його.

Контроль у будь-якій ситуації
Система підтримання курсової стійкості (ESC) постійно контролює траєкторію руху вашого авто. Вона виявляє втрату зчеплення з поверхнею та автоматично застосовує гальмові поштовхи до окремих коліс, стабілізуючи автомобіль. Система контролює поведінку автомобіля за допомогою високотехнологічних датчиків антиблокувальної гальмівної системи (ABS) та протибуксувальної системи (TCS).

Максимальне зчеплення з мінімальними зусиллями
Удосконалена протибуксувальна система (TCS) усуває пробуксовування колеса та забезпечує максимальний рівень зчеплення із дорогою, динаміки і курсової стійкості. Система постійно контролює та коригує тягове зусилля на окремих колесах автомобіля, гарантуючи максимальний контакт і зчеплення з поверхнею під час прискорення.

Постійний захист від перекидання
Розроблений компанією Ford унікальний датчик кутової швидкості нахилу допомагає системі захисту від перекидання зберегти контакт коліс із поверхнею, особливо в умовах, коли центр ваги розташований високо, а також під час проходження поворотів на ділянках, де внутрішнє узбіччя розташовано вище за зовнішнє.

Захист авто від злодіїв
Система охоронної сигналізації Thatcham Category 1 — це досконала система, що автоматично активується при подвійному замиканні автомобіля, а гучний звуковий сигнал подається у разі спроби зламу чи підйому автомобіля, а також якщо датчики руху виявлять рух усередині. Ця технологія також запобігає небажаному буксируванню автомобіля. Систему можна активувати в різні способи, тож можна обрати контроль дверей, капота або вантажного відсіку.

 

ПРАКТИЧНІСТЬ
Щоб ви отримали автомобіль, на який дійсно можна покластися, Ranger пройшов жорсткі випробування у найсуворіших умовах, за екстремальних температур та на найскладніших ландшафтах земної кулі. Цей пікап, створений для подолання будь-яких викликів, справді вартий своїх грошей.

Переправа в потрібному місці
Ranger пройде там, де менші автомобілі не наважаться. Завдяки глибині броду, що становить 800 мм, він чудово зарекомендує себе і на суходолі, і під час подолання водних перешкод.

Зсувна кришка із замком захищає вантаж
Цей елемент, доступний у додатковій комплектації в моделях з кабінами Super і Double Cab, забезпечує додатковий захист вантажу у вантажному відсіку. Кришку можна замикати з фіксацією у трьох різних положеннях, вона водонепроникна і досить міцна, тож на ній можна розміщувати вантаж вагою до 500 кг.

Додатковий захист
Пакет для руху бездоріжжям охоплює захист двигуна, роздавальної коробки і паливного бака, що дозволяє знизити ризик пошкодження під час руху ділянками з нерівною поверхнею. Крім того, до складу пакета входить функція імітації блокування заднього диференціала, що забезпечує покращене зчеплення з поверхнею (додаткова комплектація).

Надійна опора для вантажів
Щоб усе лишалось там, де ви його поклали, на високих стінках вантажного відсіку передбачено гачки для кріплення та інтегровану опору для вантажів з двома шарнірними напрямними для довгих об’єктів (XL та XLT).

Додаткові можливості електроживлення
Автомобіль також містить продумані додаткові функції, що стануть у пригоді у вашій професійній діяльності, наприклад розетка 240 В у кабіні для заряджання мобільного телефона, планшета чи електроінструменту в дорозі (у додатковій комплектації).

Ukrainian