Огляд Ford Kuga

FORD KUGA

Ретельно спроектований, новий ефективний автомобіль із неперевершеними характеристиками. Безліч продуманих допоміжних технологій та конструктивних особливостей, що стануть у нагоді тим, хто віддає перевагу активному способу життя.

Спростіть собі процес водіння в умовах інтенсивного руху

Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (Intelligent Adaptive Cruise Control) точно підтримує обрану вами швидкість автомобіля. Якщо ж вбудований датчик RADAR виявить попереду інший транспортний засіб, швидкість буде негайно знижено для дотримання відповідної дистанції до нього. Потім, коли дорога звільниться, система знову автоматично розжене автомобіль до рівня раніше встановленої швидкості. Додайте до цього систему втримання в смузі руху (Lane Keeping System), що дає змогу уникнути ненавмисного сходження з обраної траєкторії, і ці довгі подорожі стануть для вас ще більш приємними.

НЕЙМОВІРНІ ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРМУВАННЯ

Чудове поєднання елегантного стилю з можливостями кросовера, системами інтелектуального адаптивного круїз-контролю, типу приводу дадуть вам змогу легко підлаштовувати свою манеру їзди до будь-яких дорожніх умов.

Миттєвий доступ до важливої інформації

Проекційний дисплей відображає ключову інформацію у вашому полі зору, тож для ознайомлення з нею ви можете не відривати свій погляд від дороги. Сумісне з характеристиками поляризованих сонцезахисних окулярів, чітке яскраве зображення забезпечує можливість вибору найважливішого контенту — включно з індикацією швидкості автомобіля, навігаційними даними, параметрами круїз-контролю та повідомленнями від системи розпізнавання дорожніх знаків (Traffic Sign Recognition).

Покращений контроль ситуації на вигинах дороги

Адаптивна система переднього освітлення Kuga гарантує чудовий рівень освітлення за різних умов. Ці яскраві світлодіодні фари використовують камеру для сканування ділянки попереду автомобіля та у відповідний спосіб змінюють свій режим роботи. Прогнозне освітлення вигинів дороги використовує розділювальні лінії смуг руху як маркери для виявлення та належного освітлення вигинів дороги, перш ніж ваш автомобіль опиниться в подібних зонах. Чітке освітлення дорожніх знаків дає змогу розпізнати, де саме ви перебуваєте (наприклад, біля кільцевого перехрестя або зупинки), та автоматично адаптувати фари дальнього світла відповідно до особливостей цієї ділянки. Система дальнього світла, що не утворює відблисків, регулює кут нахилу фар для забезпечення ідеального рівня освітлення. Водночас фронтальна камера допомагає системі захистити інших водіїв від небезпечних відблисків.

Дозвольте своєму Kuga зручно припаркуватись

Паркування на вулиці з інтенсивним рухом або в обмеженому просторі може бути досить непростою справою. Але завдяки системі Active Park Assist 2 новий Ford Kuga робить цю процедуру навіть легшою, ніж ви могли собі уявити. Ця система, передбачена в моделях з автоматичною коробкою передач, може визначити придатне місце для розміщення автомобіля, а потім автоматично виконати за вас всі паркувальні та виїзні маневри. Вона активується простим натисканням кнопки, після чого вам не потрібно буде повертати кермо чи натискати педалі — автомобіль візьме все це на себе.

ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Завдяки покращеним бензиновим і дизельним двигунам, новий Ford Kuga пропонує більш економні способи насолоджуватися кермуванням.

Більш інтелектуальний дизель

Предпочитаете дизельные двигатели? Ford Kuga предлагает на выбор 1,5 и 2,0-литровые двигатели EcoBlue, в которых используются новейшие технологии, позволяющие повышать мощность, крутящий момент и экономичность на фоне одновременного снижения объема вредных выбросов. Обеспечив себе мощность 120 или 190 л. с. (в зависимости от выбранного варианта дизельного двигателя), вы сможете также выбрать и коробку передач с ручным переключением или усовершенствованную автоматическую трансмиссию.

Швидке перемикання передач в ручному режимі

6-ступінчаста механічна трансмісія Kuga здатна передавати високий крутний момент і забезпечувати плавне, швидке та точне перемикання передач. Задля оптимізації показника витрати пального індикатор на панелі приладів підказує, коли настає найкращий момент, щоби перемкнути передачу

 

Легко долайте будь-які перешкоди на своєму шляху

Рівні міські вулиці або кам'янисте бездоріжжя — де б ви не їхали, Kuga забезпечить вам повний контроль над ситуацією. Оберіть один з п'яти доступних режимів роботи приводу, які точно підлаштовують ходові якості автомобіля під поточні умови руху. Система змінює швидкість, чутливість підвіски та параметри кермування, а також працює із системами передавання зусилля, забезпечення стійкості та контрольованого руху схилом, щоби гарантувати вам максимальний спокій за будь-яких умов. Доступні варіанти: режими Normal, Sport, Wet/Slippery, Trail або Eco для досягнення максимальної ефективності. Ключова інформація відображається на 12,3-дюймовій панелі цифрових приладів, яка змінює унікальні колірні теми відповідно до обраного режиму їзди.

Прайс-лист Завантажити прайс

Брошура Завантажити брошуру

Умови кредитування Завантажити умови кредитування

Комфорт і зручність

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Від трубопроводів з рідинами і вишуканого оздоблення салону, до експансивних панорам, які пропонує скляний дах - відчуття повного енергією руху проходить через кожну конструктивну деталь нового Kuga. У той же час безліч найсучасніших технологій допомагають при водінні і істотно розширюють можливості всіх приводів.

Із системою SYNC 3 ваші руки будуть дійсно вільними

Ford SYNC 3 — високотехнологічна система, що дає змогу залишатися на зв’язку та використовувати телефон, відтворювати музику й працювати з навігаційною системою за допомогою голосових команд. Наприклад, для перегляду списку місцевих ресторанів досить просто промовити «Я голодний». Крім того, система здатна озвучувати ваші текстові повідомлення. Кольоровий сенсорний екран підтримує можливість використання жестів змахування й зведення/розведення пальців для здійснення простої та інтуїтивно зрозумілої навігації. SYNC 3 також підтримує технології Apple CarPlay та Android Auto, а за допомогою AppLink ви зможете отримати доступ до деяких зі своїх улюблених додатків для смартфона.

Світ стає ближчим

Частіше насолоджуйтеся свіжим повітрям, не виходячи зі свого Ford Kuga. Двопанельний панорамний дах з електроприводом дійсно дає вам змогу зануритися в навколишній пейзаж. Він покриває перший та другий ряди сидінь, заливаючи салон природним світлом і щедро насичуючи його свіжим повітрям, коли він відкритий. Ковзне скло має сонцевідбивне покриття, що допомагає зберегти прохолоду в салоні, коли дах закрито, тоді як внутрішня сонцезахисна шторка створює додаткову тінь, коли вам це потрібно.

Більше не треба шукати, де поділися ключі

Багажник із функцією відкривання без застосування рук робить доступ до нього дуже простим, навіть коли ваші руки чимось зайняті. Коли ваш брелок для ключів KeyFree лежить у вас у кишені або в сумці, просто проведіть ногою під серединою заднього бампера, і багажник відкриється. Крім того, його можна відкрити й закрити, сидячи всередині автомобіля.

Просторий і практичний

Спростіть для себе поїздки до супермаркету і транспортування дітей до школи і назад. Або чому б не кинути пару велосипедів і відправитися на природу? Регульовані задні сидіння Kuga і максимальна місткість багажного відділення +1534 літрів гарантують, що ви завжди будете мати стільки місця для речей, скільки потрібно.

Велика потужність на гаку

Від невеликого причепа до парусного човна або великого будинку-фургона - зі своїм вражаючим тяговим зусиллям на рівні 2100 кг, новий Ford Kuga стане для вас найкращим помічником в організації відпочинку. За бажанням втяжний буксирний пристрій з електричним керуванням можна вручну заховати подалі від очей, коли він не потрібен. Відпустіть його одним натисканням кнопки, а потім втягніть швидким і легким рухом. Крім того, пропонується альтернативний фаркоп, який повністю знімається.

Безпека

БЕЗПЕКА ТА ЗАХИСТ

Від попередження про потенційну небезпеку зіткнення, до інтелектуальних систем, які допоможуть вам зберегти належне зчеплення та стійкість: ваша безпека — наша турбота. Ось чому новий Ford Kuga у стандартній комплектації постачається з безліччю ретельно продуманих технологій надання допомоги, розроблених для того, щоби надати вам, вашій родині та іншим учасникам дорожнього руху максимальний захист.

Максимально посилює гальмування в аварійній ситуації

Система надання допомоги Emergency Brake Assist призначена для розпізнавання ситуацій екстреного гальмування та оптимізації тиску в гальмівній системі, що дає змогу забезпечити максимальне гальмівне зусилля.

Підтримує оптимальну траєкторію вашого руху

Система підтримання курсової стійкості (ESC) постійно контролює траєкторію руху вашого автомобіля. Використовуючи вдосконалені датчики антиблокувальної гальмівної системи та системи регулювання тягового зусилля, вона може виявити, коли автомобіль втрачає зчеплення з дорогою та автоматично створити гальмівний імпульс на окремих колесах, щоби допомогти стабілізувати автомобіль.

Ukrainian