Огляд Ford Tourneo Connect

Ford Tourneo Connect пропонує багато простору, який можна використовувати безліччю способів, не зменшуючи рівень комфорту. Революційні технології роблять процес кермування Ford Tourneo Connect ще безпечнішим і простішим.

Ваш автомобіль допомагає дотримуватися обмежень швидкості

Інтелектуальна система обмеження швидкості (Intelligent Speed Limiter), що входить до переліку стандартного оснащення новий Ford Tourneo Connect, оптимізує контроль швидкості, даючи вам змогу зосередитися на дорозі. Спочатку камера системи розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition (за умови її наявності та читабельності дорожніх знаків) автоматично виявляє поточне обмеження, а потім підлаштовує максимальну швидкість вашого руху до цього значення.

Ваш розумний супутник у подорожах

Ford SYNC 3 — досконала система, що дає змогу залишатися на зв’язку та керувати телефоном, відтворенням музики й роботою навігаційної системи. Ви можете обрати як голосові команди, так і керування за допомогою 6-дюймового кольорового сенсорного екрана, під час роботи з яким можна використовувати жести руками, а також зведення/розведення пальців для виконання простої та зрозумілої навігації. Крім того, для виклику списку місцевих ресторанів досить просто сказати «Я голодний» (додаткове обладнання).

Потужний та економічний дизельний двигун

Ford Tourneo Connect оснащений досконалим та економічним дизельним двигуном. Виняткова динаміка та високий крутний момент, без яких не обійтися на підйомах або під час здійснення обгону. Саме ці характеристики забезпечують унікальні можливості двигуна усюди — на міських вулицях або в далеких подорожах автомагістралями.

Регульовані сидіння

Регульовані сидіння Ford Tourneo Connect відрізняються новим рівнем адаптації, пропонуючи численні можливості для розміщення пасажирів і багажу. Сидіння другого ряду Ford Tourneo Connect поділені у співвідношенні 60/40. Обидва сегменти сидінь можна окремо скласти вперед зі складеною спинкою.

 

Технологія управління фарами з використанням датчика освітленості

Щойно датчик виявить погіршення умов освітленості, фари ввімкнуться автоматично. Завдяки цьому Вам не доведеться вмикати фари вручну в сутінках, вночі або під час проходження тунелів. Технологія управління фарами з використанням датчика освітленості за окремим замовленням також надається в поєднанні з ксеноновими фарами та світлодіодними денними ходовими вогнями.

Паркування — просте як ніколи

Система активної допомоги під час паркування Active Park Assist з функцією Advanced Active Park Assist, що активується натисканням кнопки, знайде місце для паралельного паркування достатньої довжини та без зайвих зусиль спрямує в нього автомобіль, а Вам залишиться лише контролювати педалі акселератора й гальм і перемикати передачі. Система допомоги під час паркування дає змогу безпечно виїжджати з найтісніших майданчиків. Додаткові датчики в задній частині автомобіля також дають змогу виконувати перпендикулярне паркування.

Прайс-лист Завантажити прайс

Брошура Завантажити брошуру

Умови кредитування Завантажити умови кредитування

Комфорт і зручність

Універсальність для забезпечення унікального рівня комфорту

Салон Ford Tourneo Connect відрізняється підвищеною універсальністю. Система Ford FoldFlat дає змогу розміщувати сидіння в різних положеннях. Крім того, у різних зонах салону передбачені зручні місця для зберігання речей, що сприяє підтриманню ідеального порядку. Бажаєте перевезти сімох дорослих, велосипед чи щось середнє? У Ford Grand Tourneo Connect вистачить місця практично для будь-чого.

Регульовані сидіння

Регульовані сидіння Ford Tourneo Connect відрізняються новим рівнем адаптації, пропонуючи численні можливості для розміщення пасажирів і багажу.

Сидіння другого ряду Ford Tourneo Connect поділені у співвідношенні 60/40. Обидва сегменти сидінь можна окремо нахилити вперед зі складеною спинкою.

У моделі Ford Grand Tourneo Connect сидіння другого ряду, поділені у співвідношенні 60/40, можна опустити вниз зі складеною спинкою. У поєднанні з двома складеними сидіннями третього ряду (додаткове обладнання, 7-місна версія) це дає змогу за потреби створити в салоні автомобіля простору пласку поверхню для розміщення вантажів.

Добре організований

Конструкція просторої відкритої центральної консолі дає змогу завжди тримати під рукою все необхідне. Тут досить місця для ноутбука або папки формату А4, а ще на ній передбачені два тримача для чашок. До переліку стандартного оснащення комплектації Titanium входить центральна консоль Premium із кришкою-підлокітником, під якою розташований відсік для зберігання речей. На додачу до роз’ємів AUX та USB, у передній частині консолі розміщена розетка 12 В, якою з легкістю можуть користуватися водій або передній пасажир. А просторе відділення для зберігання в підлозі захистить Ваші речі від допитливих поглядів.

Безпека

 
 

Високий рівень безпеки завдяки передовим технологіям

Ford Tourneo Connect оснащений численними інтелектуальними технологіями, що захищають пасажирів. До їх переліку входять, наприклад, технології, що забезпечують оптимальне зчеплення, автоматично уповільнюють автомобіль у небезпечних ситуаціях або допомагають рухатися з причепом.

Система допомоги водієві, що сприяє захисту пішоходів

Передаварійний механізм гальмування Pre-Collision Assist виявляє автомобілі, що рухаються або стоять попереду, а також пішоходів на дорозі чи на узбіччі, та завчасно попереджає Вас про них. Якщо Ви не реагуєте, система автоматично активує гальма. Ця технологія дає змогу пом’якшити наслідки дорожньо-транспортних пригод або, за потреби, уникнути зіткнення. Функція розпізнавання пішоходів і велосипедистів працює на швидкості до приблизно 80 км/год.

Усе під контролем

Електронна система безпеки та стабілізації (ESP) постійно контролює незмінність напрямку руху Вашого автомобіля. Вона виявляє будь-які відхилення від обраної смуги, автоматично коригує Ваше положення на дорозі та допомагає зберігати повний контроль над транспортним засобом. У поєднанні з технологією Brake Assist система ESP запобігає пробуксовуванню коліс, забезпечуючи оптимальне зчеплення з поверхнею дороги, динаміку та стабільність саме в той момент, коли Вам це найбільше потрібно.

Подушки безпеки задля Вашого цілковитого захисту

Щоби гарантувати високий рівень безпеки пасажирів, автомобіль у стандартній комплектації оснащується інтелектуальною системою Intelligent Protection System (IPS), до складу якої входять передні та бокові подушки безпеки водія й переднього пасажира, а також подушки безпеки для захисту голови та плечей спереду й ззаду.

Турбота про Вас в екстреній ситуації

Технологія Safety Brake Assist (система екстреного гальмування EBA — Emergency Brake Assist) за швидкістю натискання на педаль гальма точно визначає, коли гальмування дійсно є аварійним. У такому разі система збільшує тиск у контурах гальмівної системи, навіть якщо Ви ще не повністю натиснули на педаль гальма. В екстрених ситуаціях це дає змогу суттєво скоротити гальмівний шлях.

Підтримання стабільності курсу причепа

Система стабілізації причепа визначає розхитування та здійснює контрольоване гальмування, щоби забезпечити його стримування на потрібній траєкторії руху. Для цього вона обмежує крутний момент двигуна та трохи уповільнює відповідні колеса. Це дає змогу набагато підвищити комфорт і безпеку під час буксирування причепа.

Система Lane Assistant із функцією утримання в межах смуги Lane Keeping Assistant і функцією попередження про втому водія Fatigue Warning

Система виявляє наближення автомобіля до ліній дорожньої розмітки з вимкненим покажчиком повороту та попереджає водія вібрацією керма й спалахуванням відповідного індикатора. Функція Lane Keeping Assist допоможе повернути автомобіль в межі смуги руху, якщо Ви не реагуєте на попередження про виїзд за її межі. Функція контролю втоми водія постійно спостерігає за Вашим стилем кермування. У разі виявлення значних змін на дисплеї з’явиться відповідний символ, що пропонує зробити перерву.

Ukrainian