Огляд Ford Transit Courier

Маневрений Transit Courier – найкомпактніший із серії вантажних фургонів Transit, який своєю славетною практичністю не поступається більшим автомобілям.

Двигуни автомобіля модернізовано: тепер вони працюють економніше, ніж будь-коли.

6-ступінчаста трансмісія заощаджує пальне.

Transit Courier оснащений 6-ступінчастою механічною трансмісією, яка підвищує його економічність та ефективність. Набравши достатньо високу швидкість, просто увімкніть 6-ту передачу й економте пальне, рухаючись уперед. Ви переконаєтесь, що перемикання передач відбувається плавно і швидко.

Тримайте автомобіль під контролем навіть у складних ситуаціях

Система підтримання курсової стійкості (ESC) та протибуксувальна система постійно стежать за рухом Вашого автомобіля. Вони виявляють втрату зчеплення з поверхнею й автоматично прикладають до окремих коліс гальмівні поштовхи, допомагаючи стабілізувати авто. Це забезпечує оптимальне зчеплення, ефективність і стійкість у ті моменти, коли ви найбільше цього потребуєте.

Компактний і місткий

За суцільною перегородкою кузова є місце для однієї європалети та чималий об’єм розміщення корисного вантажу вагою до 549 кг (з урахуванням ваги водія у 75 кг). Продумані функції допомагають захистити як ваш вантаж, так і сам автомобіль від тягот робочого життя. Transit Courier сконструйований з дотриманням суворих стандартів, встановлених для комерційних автомобілів, тому він зроблений не лише довговічним, а й максимально дешевим в експлуатації.

Додатковий контроль на початку руху вгору 

Система допомоги при рушанні на схилі Hill Start Assist тимчасово запобігає скочуванню назад чи вперед при рушанні на схилі. Система функціонує завдяки підтримуванню потрібного рівня тиску у гальмівній системі ще протягом додаткових 2,5 секунд, що забезпечує час і додаткове управління при переміщенні ноги з педалі гальм на педаль акселератора. Система також корисна тоді, коли водій зупиняється і знову починає рух на слизькій поверхні.

 

РОБИТЬ ВАШ БІЗНЕС ЕФЕКТИВНІШИМ

Ефективний, маневрений і приємний у водінні. Transit Courier поєднує у собі приємну динаміку водіння з вражаюче низьким рівнем викидів CO2 та виняткову економію пального.

Відзначений нагородами 1,0-літровий бензиновий двигун Ford EcoBoost та вдосконалений 1,5-літровий дизельний двигун Duratorq TDCi у поєднанні з 6-ступінчастою механічною трансмісією забезпечують плавну і чутливу роботу автомобіля, куди б ви не їхали.

Отримайте максимум від свого двигуна

Революційний 1,0-літровий трициліндровий бензиновий двигун Ford EcoBoost розвиває потужність, якої можна було б очікувати від звичайного двигуна об’ємом 1,6 л, але при цьому демонструє кращі показники паливної економічності, а викиди CO 2  становлять усього 127 г/км. Подвійна перемога.

Економічний, компактний і потужний двигун отримав 10 нагород від «International Engine of the Year» з моменту запуску в 2012 році.  

Потужні нові дизельні двигуни

Якщо ви віддаєте перевагу їзді на дизельному паливі, Transit Courier також доступний у версіях з двома новими потужними та ефективними дизельними двигунами об’ємом 1,5 л Duratorq TDCi. Ці два двигуни доступні з потужністю 75 або 100 к.с., тож ви можете вибрати ідеальний двигун для своїх потреб.   

Краща аеродинаміка дає змогу заощадити ще більше пального

Під час повільного руху система керування потоком повітря Active Grille Shutter залишає повітрозабірник відкритим для додаткового охолодження двигуна. Однак, коли швидкість зростає, повітрозабірник може бути автоматично закрито для покращення аеродинаміки та, відповідно, заощадження пального. З часом ця технологія може забезпечити значну економію.

 

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

Під час зупинки на світлофорі або у заторах ця технологія може автоматично вимкнути двигун, продовжуючи живити енергією важливих систем – фари, систему кондиціонування повітря, радіо та аудіо систему. Коли ви захочете продовжити рух, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як зазвичай, і система знову активується. Система Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де вона може зекономити до 10% пального (у міському циклі).

Легке подолання будь-яких поворотів

На відміну від більших мікроавтобусів, радіус розвороту Transit Courier становить всього 10.5 м, що дає змогу швидко та легко розвертатися на 180 градусів і паркуватися навіть на вузьких вулицях.

 
Прайс-лист Завантажити прайс

Брошура Завантажити брошуру

Дизайн

Ukrainian