Огляд Ford Tourneo/Kombi Custom

Оновлений Tourneo Custom вже чекає зустрічі з Вами. Він увібрав все найкраще з моделей для пасажирських перевезень Ford, що робить його ще краще ніж раніше. Безпечний, розкішний і комфортабельний автомобіль для вашої родини і бізнес задач.

Цей восьми- або дев'ятімістний автомобіль класу люкс дарує вам новий рівень комфорту, технологій і ефективності в сегменті моделей для пасажирських перевезень. Його салон, що нагадує салон легкового автомобіля, має нові задні сидіння з високою здатністю до трансформації, які мають 30 різних конфігурацій трансформації. Tourneo Custom також оснащений передовими системами і функціями такими як Ford SYNC, система голосового управління і підключення MP3-плеєра або телефону, яка може в автоматичному режимі здійснити дзвінок в аварійні служби, якщо авто потрапило в ДТП. А його аеродинамічний дизайн, гамма економічних двигунів і такі технології заощадження палива, як Auto-Start-Stop, роблять його одним з лідерів класу по паливній економічності.

В цілому, новий Tourneo Custom стане для вас цінним помічником - як у вашому бізнесі, так і для щоденних завдань.

Прайс-лист Завантажити прайс

Брошура Завантажити брошуру

Условия кредитования Загрузить условия

Дизайн

Новий Tourneo Custom, призначений для пасажирських перевезень, має яскраву нову зовнішність, яка буде виробляти сильне враження. Але не менш вражає і його новий розкішний салон.

Комфорт і зручність

Tourneo Custom призначений забезпечувати комфорт, якого ви звикли очікувати від легкового автомобіля, а не транспортного засобу для групових пасажирських перевезень. Він відрізняється не тільки високоякісним оздобленням салону, але і наявністю багатьох систем і функцій, які повинні зробити вашу поїздку легше і спокійніше.

Двигуни

Незалежно від того, кого ви будете возити найчастіше - бізнесменів у відрядженнях та їх багаж або ваших родичів - Tourneo Custom залишається не тільки комфортабельним і стильним, але і практичним, функціональним і економічним.

Економічність
Двигуни
Ukrainian