Огляд Ford Transit Minibus

Компанія Ford представила мінібус. Оновлений Ford Transit Minibus пропонує 18 місць, підвищену паливну економічність, засоби комфорту і безпеки.

Розширена лінійка автомобілів Transit Minibus, в яку також входить 15-місні і 12-місні версії, пропонує поліпшення паливної економічності на рівні до 6% в порівнянні з попередньою моделлю. Новий 2,2-літровий дизельний двигун Ford витрачає від 7,4 л / 100 км і має викиди в обсязі 196 г / км CO2 у всіх версіях моделі.

Комфорт пасажирів значно поліпшений завдяки повністю прикрашеної задньої частини кабіни і сидінням з можливістю нахилу спинки і підлокітниками, які доступні вперше, а також незалежної системі кондиціонування повітря для задньої частини салону, має окремі повітряні отвори для кожного посадкового місця. Задні ряди сидінь виконані відповідно до повністю оновленого і зручного дизайну, стало можливим завдяки поліпшеній конструкції пеноматериала сидінь і набивними підголівниками з налаштуванням по висоті на всіх сидіннях.

Модель Transit Minibus також відкриває нові горизонти завдяки вдосконаленим засобам безпеки і допомоги водієві, властивим саме автомобілям Ford, до яких увійшли системи підтримки смуги руху з функцією попередження водія і Ford SYNC з голосовим управлінням і функцією допомоги в разі надзвичайної ситуації. Пасивні засоби безпеки включають шість подушок в передній частині кабіни і триточкові ремені безпеки з інерційним стопором на всіх сидіннях.

Крім того, оновлений Transit Minibus обладнаний новітньою системою електронного контролю стійкості і він є першим комерційним автомобілем, який пропонує систему контролю траєкторії тяги на поворотах. Ця унікальна технологія, розроблена компанією Ford, уповільнює автомобіль, забезпечуючи безпеку і стійкість в той момент, коли він занадто швидко входить в повороти, такі як нахилений з'їзд з автомагістралі. У таких ситуаціях спрацьовує також і функція запобігання перекидання.

Оновлений Transit Minibus - це дійсно унікальний пасажирський автомобіль, а конструкція з 18 сидіннями забезпечує місце для кожного. З огляду на розкішні засоби комфорту і багатофункціональний простір, ці нові мінінбуси пропонують зручне рішення в багатьох сферах від міських маршрутних таксі до туристичних автобусів.

Прайс-лист Завантажити прайс

Умови кредитування Завантажити умови кредитування

Ukrainian