12.09.2018

Відзначайте День АВТОМОБІЛІСТА РАЗОМ з АВТО-ІМПУЛЬС!

Осінь - новий сезон в автобізнесі - це не тільки нові автомобілі, свіжі ідеї і горизонти, які приваблюють, для нас це свята і час приємних сюрпризів! Спеціально до Дня автомобіліста компанія Форд «Авто-Імпульс» підготувала сюрприз для всіх своїх покупців!

Ми раді повідомити Вам про те, що купувати автомобілі Ford в офіційному салоні компанії «Авто-Імпульс» стало ще вигідніше! Тільки цієї осені з 01 вересня по 26 жовтня 2018 року Ви стаєте учасником лотереї, головним призом якої буде КОМПЛЕКТ ЗИМОВОЇ ГУМИ З ДИСКАМИ!!

Умови акції:

  1. В період проведення Акції - з 01 вересня по 26 жовтня 2018 року, - всі, кто купив автомобілі Ford стають учасниками лотереї, яка відбудеться 27 жовтня 2018 року. Головний приз - комплект зимової гуми з дисками.
  2. Пропозиція діє на всі автомобілі Ford в будь-якій комплектації, щодо яких в період проведення акції укладено договір і зроблена передоплата (або повна оплата) за автомобіль.

 

 

Чекаємо Вас за адресою:

м. Дніпро, вул.Курсантська, 3к

Ми працюємо для Вас Пн. - Сб. з 9-00 до 18-00.

Ви можете зв'язатися з нами по тел.: (056) 747-90-09.

* Акція проходить в салонах компанії Форд «Авто-Імпульс». Під призами мається на увазі можливість придбання разом з автомобілем Ford комплекту зимових шин (чотири одиниці з автомобільними дисками) або аксесуарів на куплений автомобіль за 1 грн. з ПДВ.

Ukrainian