Гарантія

На Ваш новий автомобіль Ford поширюється фірмова гарантія компанії Ford 2 (два) роки без обмеження пробігу (гарантійний термін експлуатації автомобіля). Додатково, з моменту закінчення фірмової гарантії компанії Ford, строком до закінчення 3-х (трьох) років з дати придбання автомобіля, на Ваш автомобіль Ford поширюється Програма спеціальної подовженої гарантії без обмеження пробігу (на автомобілі Ford Transit, Connect, Courier, Custom і Ranger - до закінчення 3 роки експлуатації або досягнення загального пробігу 100 000 км, що настане раніше).

Гарантійний ремонт

 

Гарантійний ремонт означає усунення недоліків автомобіля (невідповідність вимогам нормативних документів) - ремонт або заміну деталей, вузлів, агрегатів, що вийшли з ладу з вини виробника по причині дефекту матеріалу або виготовлення, безоплатно для клієнта. Ремонт або заміна деталей, вузлів, агрегатів здійснюється за вибором офіційного дилера у відповідності до технічних рекомендацій та переліку обов'язкових робіт, визначених виробником у відповідних нормативних (експлуатаційних) документах.

Гарантія на ремонтні роботи і запчастини

 

Умови гарантії базуються на умовах гарантії Ford Motor Company і ГОСТ 2322-93.

  • 1 (один) рік - на виконані роботи та встановлені оригінальні деталі, вузли, агрегати, на які поширюється гарантія Ford Motor Company.
  • 20 діб або не більше 1 500 км пробігу - на регулювальні роботи.
 

Гарантія не поширюється на деталі, вузли і агрегати, надані для ремонту Замовником!

Увага! Гарантія на виконані роботи та встановлені оригінальні деталі, вузли і агрегати надається Виконавцем за таких умов:

  • проходження технічного обслуговування автомобіля тільки на авторизованій сервісній станції Ford;
  • виконання вимог (правил) експлуатації та зберігання автомобіля заводу-виготовлювача, викладених в Сервісній книжці, Керівництві по експлуатації та Керівництві з гарантій, з якими Замовник ознайомлений.
Ukrainian