КАСКО

Трохи про страхування автомобіля ...

 

Отже, ви стали щасливим володарем нового автомобіля. і, будучи розумним громадянином, тут же вирішили його застрахувати. Але як розібратися у всьому різноманітті страхових компаній і пропонованих ними послуг? Компанія Авто-Імпульс представляє ваші інтереси в страхових компаніях і бере на себе всі клопоти з оформлення супутньої документації та подальшого обслуговування.

Автострахування - справа тонка, і займатися нею повинні кваліфіковані фахівці. Але навіть вони на питання про те, скільки коштує КАСКО, дати прямої і однозначної відповіді не можуть. Обумовлено це тим, що розрахунок вартості КАСКО індивідуальний і складається з багатьох параметрів конкретно вашого автомобіля, а також умов, пропонованих обраної вами страховою компанією. Втім, приблизну вартість страховки допоможе розрахувати калькулятор КАСКО.

Ми працюємо тільки з відомими, авторитетними, визнаними страховими компаніями, що робить нашу роботу прозорою для вас. Укладаючи договір КАСКО у нас, ви можете бути впевнені в завтрашньому дні: ми надаємо юридичну підтримку на весь час дії страхового поліса.

Грамотне консультування на всіх етапах, чітка структурована організація роботи, компетентні менеджери, грунтовна юридична база і професійний підхід до кожного клієнта - ось принципи, на яких будується робота компанії з дня її заснування. З компанією Авто-Імпульс ви під захистом професіоналів.

У нашому автоцентрі вас чекають: професійна консультація, смачна кава, привітні фахівці та доступні тарифи.

Чекаємо вас за адресою: м. Дніпро, вул. Курсантська, 3к. Тел. +38.056.747.90.09

Ukrainian