КАСКО

Трохи про страхування автомобіля.

Отже, ви стали щасливим власником нового автомобіля і, будучи розумним громадянином, відразу вирішили його застрахувати. Але як розібратися у всьому різноманітті страхових компаній та послуг, які вони пропонують? Компанія Авто-Імпульс представляє ваші інтереси в страхових компаніях і бере на себе весь клопіт з оформлення супутньої документації та подальшого обслуговування.

Автострахування – справа тонка, і займатися нею мають кваліфіковані спеціалісти. Але навіть вони на запитання про те, скільки коштує КАСКО, дати прямої та однозначної відповіді не можуть. Зумовлено це тим, що розрахунок вартості КАСКО індивідуальний і складається з багатьох параметрів конкретно вашого автомобіля, а також умов, пропонованих обраною вами страховою компанією. Втім, зразкову вартість страховки допоможе розрахувати калькулятор КАСКО.

Ми працюємо лише з відомими, авторитетними, визнаними страховими компаніями, що робить нашу роботу прозорою для вас. Укладаючи договір КАСКО у нас, ви можете бути впевненими у завтрашньому дні: ми надаємо юридичну підтримку на весь час дії страхового полісу.

Грамотне консультування на всіх етапах, чітка структурована організація роботи, компетентні менеджери, ґрунтовна юридична база та професійний підхід до кожного клієнта – ось принципи, на яких будується робота компанії з дня її заснування. З компанією Авто-Імпульс ви під захистом професіоналів.

У нашому автоцентрі на вас чекають: професійна консультація, смачна кава, привітні фахівці та доступні тарифи.

Чекаємо на вас за адресою: м. Дніпро, вул. Курсантська, 3к. Тел. +38(056)747-90-09

Ukrainian