Mustang Mach-E

MUSTANG MACH-E. ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ SUV

Представляємо Mustang Mach-E — перший повністю електричний SUV від Ford. Виразний дизайн, найсучасніші технології та максимальний запас ходу на електротязі до 400-610 км (результати випробувань WLTP) та прискоренням від 0 до 100 км від 4,4 сек.

ІНТУЇТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Автомобіль Mustang Mach-E оснащений винятковим набором підключених технологій, орієнтованих на ваші потреби під час керування електромобілем.

 

 

ВАШ ОСОБИСТИЙ АСИСТЕНТ ВОДІННЯ

Автомобіль Mustang Mach-E може запропонувати низку технологій допомоги водієві: від інтелектуальних технологій паркування до передових систем безпеки.

 

 

ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ ПОТУЖНОСТІ

Mustang Mach-E забезпечує плавне та безшумне прискорення від 0 до 100 км/год всього за 4,4 секунди (версія GT) і максимальний запас ходу на електротязі до 400–610 км (стандартний та розширений запас ходу за результати випробувань WLTP).

КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ MUSTANG MACH-E В ЗИМОВИХ УМОВАХ

Автомобіль Mustang Mach-E пройшов випробування в екстремально холодних умовах. Усі електромобілі (EV) в умовах низької температури втрачають ефективність у порівняні з рухом у спеку через особливості акумуляторних батарей. Екстремальні температури часто призводять до збільшення використання заряду батареї (підігрів екрана, підігрів сидінь, кондиціонер тощо), але є кілька способів оптимізувати роботу батареї для досягнення максимальної продуктивності.

 
 
 

Kuga Hybrid

123-146 г/км            945-999 км  

Викиди СО2*                    Запас ходу на

                                               бензині**

ГІБРИД (HEV)

Довершене поєднання енергії електричного і бензинового двигунів. Гібридні електромобілі також мають два двигуни. Вони можуть автоматично перемикатися між звичайним і електричним режимом (на коротких відстанях) або за потреби застосовувати обидва двигуни одночасно. 

 
 
          

ЗАРЯДЖАННЯ АКУМУЛЯТОРА

Під час гальмування автомобіль уповільнює рух, хоча ротор двигуна продовжує обертатися. Рекуперативне гальмування дає змогу не втрачати цю енергію, застосовуючи її для видобування електроенергії, яка заряджає акумулятор 

 

 

ЗАПАС ХОДУ НА ЕЛЕКТРОДВИГУНІ

 Гібридний електромобіль здатен долати на електродвигуні лише короткі відстані. 

 

 

KUGA HYBRID (FHEV)

Бензиновий мотор і електродвигун працюють разом, поліпшуючи динаміку й паливну економічність. Крім того, Kuga Hybrid спроможний долати короткі відстані виключно на електротязі, з нульовим рівнем викидів.

  • Бензиновий двигун 2,5 л, що працює за циклом Аткінсона;

  • Високовольтна акумуляторна батарея 1,1 кВт⋅год;

  • Здатність рухатися виключно на електротязі;

  • Можливе зарядження від бензинового двигуна.

 

Дізнатися більше вже зараз

Зверніться до нашого дилерського центру для отримання детальнішої інформації щодо Kuga Hybrid в відділ продажу: (056)747-90-10, (056)747-90-11 (066) 811 0758

 

Puma

FORD PUMA

Створений, щоб допомогти вам отримати максимум від сучасного життя. Інноваційний дизайн та сміливий екстер’єр.

Ford Puma не намагається привернути вашу увагу – він мовчки вимагає її.

Технології, що перетворюють водіння на задоволення

Ford Puma отримав цілий ряд інноваційних функцій, покликаних підвищити рівень насолоди від водіння. Це, зокрема, система вибору режимів керування, адаптивний круїз-контроль та система передаварійного гальмування Pre-Collision Assist, які пильно стежать за дорогою попереду й попереджають вас про потенційні загрози.

М’який гібрид (mHEV)

Ford Puma з м’яким гібридом має два двигуни: звичайний та електродвигун з акумулятором, які можуть працювати одночасно, Авто з м’яким гібридом не здатне рухатися лише на електродвигуні. Він допомагає бензиновому агрегату. 

 
 

 

Розумне використання простору

Незалежно від обраної вами версії Ford Puma пропонує вам достатній простір для зберігання. Задні сидіння складаються у співвідношенні 60/40 задля максимальної універсальності, а в складеному вигляді вони утворюють пласку підлогу, пропонуючи ще більше простору для багажу.

У багажному відсіку Puma знаходиться інноваційна новинка — нижнє відділення для перевезення вантажів під назвою MegaBox. На додачу до корисного об’єму. MegaBox також оснащений зливною пробкою, що дозволяє легко мити його водою і без проблем зберігати мокре взуття чи брудне спортивне оснащення.

 

 

Ідеальний баланс 

Чудовий вигляд і високий рівень продуманості. А яскраві деталі декору інтер’єру посилює враження від вишуканого стилю. Своєю чергою, цілий ряд продуманих функцій та інноваційних технологій забезпечують цілковитий контроль. Від цифрової панелі приладів з діагоналлю 12,3 дюйма та високотехнологічного сенсорного екрана діагоналлю 8 дюймів до комплексу додаткових сервісів і функцій, доступних за допомогою мультимедійної системи SYNC 3 — кожен елемент створений для того, щоб зробити водіння якомога легшим і приємнішим.

 

Вони тут, щоб захистити вас 

Від попередження про потенційну небезпеку зіткнення, до інтелектуальних систем, які допоможуть вам зберегти належне зчеплення та стійкість: ваша безпека — наша турбота. Ось чому стандартна комплектація Ford Puma включає інтелектуальні допоміжні технології, розроблені для того, щоб надати вам, вашій родині та іншим учасникам дорожнього руху максимальний захист.

 

НЕЙМОВІРНІ ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРМУВАННЯ 

Ford Puma отримав цілий ряд інноваційних функцій, покликаних підвищити рівень насолоди від водіння. 

Круїз-контроль з удосконаленими інтелектуальними функціями 

Адаптивний круїз-контроль коригує вашу швидкість руху відповідно до швидкості автомобіля попереду. Просто введіть бажану швидкість і дистанцію до автомобіля попереду, й адаптивний круїз-контроль автоматично підтримуватиме задану відстань, якщо ситуація на дорозі не дає змоги рухатися із бажаною швидкістю.

 

Динаміка руху, адаптована до ваших потреб 

Для забезпечення індивідуальних вражень від керування за допомогою системи вибору режимів керування ви можете змінювати реакцію дросельної заслінки Puma, налаштування рульового управління і навіть модифікувати алгоритм перемикання передач відповідно до власного стилю водіння. Доступні п’ять різних режимів: Normal (Звичайний), Eco (Екологічний), Sport (Спортивний), Slippery (Слизька поверхня) і Trail (Колія). Ключова інформація відображається на 12,3-дюймовій цифровій панелі приладів, яка змінює унікальні колірні теми відповідно до обраного режиму руху.

 

 

Насолоджуйтеся простим паркуванням або просто дозвольте Puma зробити це замість вас 

Стовпчики, велосипеди, низькі стіни… Камера заднього виду виводить зображення всього, що знаходиться позаду, на вбудований у центральну консоль екран. Вона не тільки виявляє об’єкти, які Ви могли не помітити, але й відображає віртуальні лінії, що допоможуть припаркуватися у найвужчих місцях. Камера вмикається автоматично при виборі передачі заднього ходу.

 

Додаткова пара очей 

Система моніторингу сліпих зон (Blind Spot Information System) використовує радарні датчики, щоб бачити автомобілі, які можуть приховуватися у вашій сліпій зоні. Ці датчики, розташовані з обох боків вашого Puma, попереджають вас за допомогою оранжевого індикатора, який чітко відображається у боковому дзеркалі заднього виду.

 

 

Відстежує дорожні знаки, які ви могли не помітити 

Система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition ідентифікує їх незалежно від того, де встановлено знак — на узбіччі або над дорогою, постійний він або тимчасовий. Піктограми обмеження швидкості та заборони обгону відображаються на дисплеї панелі приладів, попереджаючи вас про зміни в обмеженнях.

 

ПРАКТИЧНІ АКСЕСУАРИ

Сучасне життя часто потребує нетривіального підходу до заповнення простору. Завдяки найкращій у своєму класі місткості багажного відсіку Ford Puma повністю підтримує такий підхід, адже він оснащений інноваційним модулем MegaBox, який пропонує додаткові 80 літрів об’єму для зберігання. На додачу до стильного вигляду й домінантної зовнішності екстер’єр Puma з привабливими формами вражає збалансованою функціональністю. 

 

Більше не треба шукати ключі 

Кришка багажного відсіку з функцією безконтактного відкривання полегшує доступ до багажного відсіку Puma, навіть коли ваші руки зайняті. Коли ваш брелок для ключів KeyFree лежить у вас у кишені або в сумці, просто проведіть ногою під серединою заднього бампера, і багажник відкриється. Крім того, його можна відкрити й закрити, сидячи всередині автомобіля.

 

Регульована полиця для багажу 

Ford Puma оснащений регульованою полицею для багажу, яка не прикріплена до другого ряду сидінь і піднімається разом з кришкою багажного відсіку. Завдяки цьому положення полиці адаптується, що дозволяє вивільнити місце для розміщення більш габаритних предметів.

Потрібно перевезти ще більше? 

Якщо виникла потреба у перевезенні великих чи громіздких предметів, можна замовити рейлінги даху та/або зручний знімний тягово-зчіпний пристрій.

 

Продемонструйте свої уподобання 

Унікальний композиційний центр салону Puma — нова цифрова панель приладів. Цей інтелектуальний рідкокристалічний дисплей діагоналлю 12,3 дюйма створений з використанням технології обтікання, завдяки чому форма екрана повторює вигини передньої панелі автомобіля, забезпечуючи плавність ліній інтер’єру. Інформація відображається з високою роздільною здатністю, використовуються інтуїтивно зрозумілі та легкі для сприйняття піктограми, а колір і конфігурація змінюється залежно від обраного вами режиму керування.

Крім того, ви можете налаштувати пріоритетність відображення інформації, в тому числі — попереджень навігаційної системи, а також попередньо запрограмувати бажані параметри для окремих водіїв.

 

Із системою SYNC 3 ваші руки будуть дійсно вільними 

Ford SYNC 3 — високотехнологічна система, що дає змогу залишатися на зв’язку та використовувати телефон, відтворювати музику й працювати з навігаційною системою за допомогою голосових команд. Наприклад, для перегляду списку місцевих ресторанів досить просто промовити «Я голодний». Крім того, система здатна озвучувати ваші текстові повідомлення. Кольоровий сенсорний екран підтримує можливість використання жестів змахування й зведення/розведення пальців для здійснення простої та інтуїтивно зрозумілої навігації. SYNC 3 також підтримує технології Apple CarPlay та Android Auto, а за допомогою AppLink ви зможете отримати доступ до деяких зі своїх улюблених додатків для смартфона.

 

Kuga

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА ОБМЕЖЕНУ КІЛЬКІСТЬ АВТОМОБІЛІВ FORD KUGA: Ознайомитися з пропозицією

FORD KUGA

Ретельно спроектований, новий ефективний автомобіль із неперевершеними характеристиками. Безліч продуманих допоміжних технологій та конструктивних особливостей, що стануть у нагоді тим, хто віддає перевагу активному способу життя.

НЕЙМОВІРНІ ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРМУВАННЯ

Ford Co-Pilot 360 включає ряд технологій, що роблять водіння комфортнішим і приємнішим. Адаптивний круїз-контроль автоматично регулює швидкість вашого автомобіля залежно від автомобіля попереду. Ця система навіть спроможна розпізнавати знаки обмеження швидкості та відповідно змінювати швидкість, задану в системі круїз-контролю. Система центрування смуги спроможна виконувати підрулювання, утримуючи автомобіль посередині смуги руху, визначеної розміткою. Разом ці технології допомогли Kuga здобути 5-зірковий рейтинг від Euro NCAP – провідної незалежної європейської організації, що оцінює рівні безпеки.

Спростіть собі процес водіння в умовах інтенсивного руху

Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (Intelligent Adaptive Cruise Control) точно підтримує обрану вами швидкість автомобіля. Якщо ж вбудований датчик RADAR виявить попереду інший транспортний засіб, швидкість буде негайно знижено для дотримання відповідної дистанції до нього. Потім, коли дорога звільниться, система знову автоматично розжене автомобіль до рівня раніше встановленої швидкості. Додайте до цього систему втримання в смузі руху (Lane Keeping System), що дає змогу уникнути ненавмисного сходження з обраної траєкторії, і ці довгі подорожі стануть для вас ще більш приємними.

Помічає дорожні знаки, які ви могли пропустити

Незалежно від того, чи знаки розміщено на узбіччі або над дорогою, чи вони постійні або тимчасові, Система розпізнавання дорожніх знаків спроможна їх виявити. Зображення обмежень швидкості та знаків заборони обгону відображаються на екрані блока приладів, повідомляючи вас про зміни в обмеженнях.

Покращений контроль ситуації на вигинах дороги

Адаптивна система переднього освітлення Kuga гарантує чудовий рівень освітлення за різних умов. Ці яскраві світлодіодні фари використовують камеру для сканування ділянки попереду автомобіля та у відповідний спосіб змінюють свій режим роботи. Прогнозне освітлення вигинів дороги використовує розділювальні лінії смуг руху як маркери для виявлення та належного освітлення вигинів дороги, перш ніж ваш автомобіль опиниться в подібних зонах. Чітке освітлення дорожніх знаків дає змогу розпізнати, де саме ви перебуваєте (наприклад, біля кільцевого перехрестя або зупинки), та автоматично адаптувати фари дальнього світла відповідно до особливостей цієї ділянки. Система дальнього світла, що не утворює відблисків, регулює кут нахилу фар для забезпечення ідеального рівня освітлення. Водночас фронтальна камера допомагає системі захистити інших водіїв від небезпечних відблисків.

 

Друга пара очей

Система контролю мертвих зон огляду робить перехід на іншу смугу руху безпечнішим, виявляючи автомобілі, приховані у вашій мертвій зоні. Якщо система виявила автомобіль, вона повідомляє вас за допомогою невеликих індикаторів на дверних дзеркалах. Якщо ви не помічаєте це попередження, Система уникнення перешкод у мертвих зонах докладає до керма легкий опір, рекомендуючи відмовитися від маневру. Разом із Системою контролю мертвих зон огляду працює Система попередження про перешкоду збоку, що надає додаткову інформацію під час виїзду заднім ходом у місці з обмеженою оглядовістю. Вона виявляє автомобілі, що наближаються збоку, і попереджає вас звуковим сигналом.

Рухайтеся вперед упевнено

Система допомоги на перехрестях використовує передні камери та радар Kuga, допомагаючи вам уникати зіткнень на дорожніх розв’язках. Коли ви готуєтеся почати рух, система оцінює рівень небезпеки від зустрічного транспорту. Якщо вона виявляє загрозу зіткнення, вона автоматично вмикає гальма.

Система, що може допомагати пішоходам

Допоміжна система уникнення зіткнень з виявленням пішоходів використовує технологію камери для перевірки дороги попереду. Якщо виявлено загрозу зіткнення з автомобілем, пішоходом або велосипедистом, система попереджає водія. Якщо ви не реагуєте вчасно, система може автоматично застосовувати максимальне гальмівне зусилля, допомагаючи зменшити силу лобового зіткнення, а в деяких випадках навіть повністю його уникнути.

Бачити, що наближається з обох боків

Маленька панорамна камера в передній частині Kuga передає роздільне зображення на екран SYNC 3, завдяки чому ви можете бачити автомобілі, велосипеди та пішоходів, що наближаються з обох боків. Ця передня ширококутна камера безцінна, коли ви виїжджаєте з вузької стоянки або на дорозі з щільним транспортним потоком, де ваш огляд обмежено.

 

Легший рух заднім ходом

Дорожні стовпчики, велосипеди, низькі стіни… Камера заднього виду активується автоматично, коли ви вибираєте передачу заднього ходу, і показує все, що за вами, на дисплеї SYNC 3. Окрім виявлення об’єктів, які ви можете пропустити, система відображає віртуальні лінійки, що показують ваш поточний шлях та допомагають припаркуватися в обмеженому просторі. Ви також можете перейти в режим роздільного зображення, який показує вам, що наближається з обох боків вашого SUV, полегшуючи виїзд заднім ходом з тісних місць.

 

Дозвольте своєму Kuga зручно припаркуватись

Паркування на вулиці з інтенсивним рухом або в обмеженому просторі може бути досить непростою справою. Але завдяки системі Active Park Assist 2 новий Ford Kuga робить цю процедуру навіть легшою, ніж ви могли собі уявити. Ця система, передбачена в моделях з автоматичною коробкою передач, може визначити придатне місце для розміщення автомобіля, а потім автоматично виконати за вас всі паркувальні та виїзні маневри. Вона активується простим натисканням кнопки, після чого вам не потрібно буде повертати кермо чи натискати педалі — автомобіль візьме все це на себе.

Активне маневрування

Це трапляється. Транспортний потік безперервно рухається вперед, коли раптом на вашому шляху з’являється автомобіль, що їде повільно або стоїть на місці. Ця функція може допомогти вам уникнути зіткнення. Вона не повертає кермо замість вас, але може допомогти вам повернути його, якщо активується попередження системи і вам потрібно об’їхати транспортний засіб попереду.*

*Засоби допомоги водію є додатковими і не звільняють водія від обов’язку бути уважним, приймати розсудливі рішення та контролювати автомобіль.

Допомагає вам залишатися на своїй смузі руху

Система утримання смуги руху використовує звернену вперед камеру, яка виявляє ненавмисне відхилення від смуги руху. Якщо активний режим допомоги, система виконує легке підрулювання, допомагаючи вам повернутися на свою смугу. Якщо ваше колесо торкається розмітки чи краю дороги і активовано режим попередження, кермо вібрує і на екрані з’являється попередження. Система автоматично відключається на швидкості нижче 65 км/год. Її також можна вимкнути вручну.

 

Проєкційний дисплей 

Стежте за дорогою. Проєкційний дисплей створює зображення на вітровому склі перед водієм. Завдяки цьому йому не потрібно так часто переводити очі з дороги на панель приладів. Проєкційний дисплей інформує вас за допомогою різноманітних функцій допомоги водію. Зокрема, він показує інформацію від адаптивного круїз-контролю із функцією зупинки та старту, Системи утримання смуги руху, навігаційної системи, інформацію про вхідні виклики тощо.*

*Під час водіння не відвертайте уваги від дороги. Детальну інформацію про систему та її обмеження наведено в інструкції з експлуатації.

 

ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Завдяки покращеним бензиновим і дизельним двигунам, новий Ford Kuga пропонує більш економні способи насолоджуватися кермуванням.

Більш інтелектуальний дизель

Віддаєте перевагу дизельним двигунам? Ford Kuga пропонує на вибір 1,5 і 2,0-літрові двигуни EcoBlue, у яких використовуються найновіші технології, що дають змогу підвищувати потужність, крутний момент та економічність на тлі одночасного зниження обсягу шкідливих викидів. Забезпечивши собі потужність 120 або 190 к. с. (залежно від обраного варіанта дизельного двигуна), ви зможете також вибрати й коробку передач із ручним перемиканням або вдосконалену автоматичну трансмісію.

Бензинові двигуни 

1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost для Kuga використовує комбінацію безпосереднього впорскування палива та турбонаддуву, а також технологію деактивації циліндрів, щоб забезпечити фантастичну потужність і надзвичайну ефективність. Ми пропонуємо декілька варіантів цього двигуна потужністю 150 к. с. та 182 к.с. Ви будете насолоджуватися безкомпромісною динамікою, якої можна очікувати від звичайного 1,5-літрового мотора, але з кращою паливною економічністю та нижчим рівнем викидів CO2.

 

Повний привід (AWD) з можливістю відключення

Призначений для додаткового заощадження палива, режим відключення повного привода дає змогу вимикати привод задньої осі, коли система виявляє, що повний привод не потрібний. У такій ситуації рух автомобілю надають лише передні колеса, завдяки чому опір знижується і трансмісія споживає менше енергії загалом.

 

Плавне перемикання передач

Моделі з автоматичною коробкою передач оснащено спеціальним поворотним диском перемикання передач для Kuga. Ви можете повністю контролювати передову 8-ступеневу коробку, вибираючи передачі простим повертанням диска. Він заміняє стандартний важіль перемикання передач, вивільняючи додатковий простір і поліпшуючи дизайн інтер’єру.

Швидке перемикання передач в ручному режимі

6-ступінчаста механічна трансмісія Kuga здатна передавати високий крутний момент і забезпечувати плавне, швидке та точне перемикання передач. Задля оптимізації показника витрати пального індикатор на панелі приладів підказує, коли настає найкращий момент, щоби перемкнути передачу.

 

Легко долайте будь-які перешкоди на своєму шляху

Рівні міські вулиці або кам’янисте бездоріжжя — де б ви не їхали, Kuga забезпечить вам повний контроль над ситуацією. Оберіть один з п’яти доступних режимів роботи приводу, які точно підлаштовують ходові якості автомобіля під поточні умови руху. Система змінює швидкість, чутливість підвіски та параметри кермування, а також працює із системами передавання зусилля, забезпечення стійкості та контрольованого руху схилом, щоби гарантувати вам максимальний спокій за будь-яких умов. Доступні варіанти: режими Normal, Sport, Wet/Slippery, Trail або Eco для досягнення максимальної ефективності. Ключова інформація відображається на 12,3-дюймовій панелі цифрових приладів, яка змінює унікальні колірні теми відповідно до обраного режиму їзди.

 

Нижча витрата палива завдяки системі Авто-Старт-Стоп

Коли ви зупиняєтеся біля світлофора або двигун вашого автомобіля працює вхолосту в заторі, ця система може автоматично заглушити двигун, залишивши живлення для основного обладнання. Коли ви готові продовжити рух, просто натисніть на педаль зчеплення і виберіть першу передачу звичайним чином або натисніть педаль акселератора (якщо у вас автоматична коробка передач), і система легко запустить двигун. Система Авто-Старт-Стоп особливо ефективна в місті, де вона може скоротити витрату палива на 10% (міський цикл).

 

Focus

FORD FOCUS

Завдяки вражаючому дизайну і можливостям нового покоління, Focus став кращим, ніж будь-коли.

Інтуїтивно зрозумілий 13,2-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей оснащено продуманою технологією SYNC 4.

Доступний у різних варіантах версій та стилях кузова, Ford Focus вирізняється неперевершеними робочими характеристиками, інтелектуальними технологіями і ефектним зовнішнім виглядом.

 

РОЗУМНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Нові опціональні світлодіодні фари Matrix з вбудованими протитуманними фарами і фірмовими денними ходовими вогнями забезпечують виняткову видимість та привабливий дизайн. Система адаптивного головного освітлення оптимізує світловий потік фар Focus відповідно до конкретних умов руху. Наприклад, під час руху по автомагістралі, місту або сільській дорозі, а також під час паркування і маневрів на поворотах.

 

 

СИСТЕМА УТРИМАННЯ СМУГИ РУХУ

Камери переднього огляду фіксують ненавмисний виїзд за межі смуги руху. Потім система попереджає вас за допомогою вібрації керма і може навіть надати м’яку допомогу в керуванні, щоб повернути вас на потрібну смугу руху. Призначена для багатосмугових доріг. Вона автоматично деактивується на швидкості менше 40 миль/год або може бути вимкнена вручну.

 
 
 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПЕРЕХРЕСНИЙ РУХ

 

Допомагає підвищити обізнаність водія під час руху заднім ходом з місць з обмеженою видимістю. Система виявляє наближення транспортного засобу збоку, потім подає звуковий сигнал і вмикає сигнальну лампочку в дзеркалі заднього огляду Focus, щоб повідомити вам про його присутність.

 
 
 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СЛІПУ ЗОНУ

Ця система використовує бічні датчики для пошуку транспортних засобів, прихованих у вашій сліпій зоні, навіть під час буксирування причепа. У разі виявлення іншого транспортного засобу система попереджає про це за допомогою сигнальних вогнів, вбудованих в обидва дверні дзеркала заднього огляду.

 
 
 
Ukrainian