Гарантія

На новий автомобіль Ford поширюється фірмова гарантія компанії Ford 2 (два) роки без обмеження пробігу (гарантійний термін експлуатації автомобіля). Додатково, з моменту закінчення фірмової гарантії компанії Ford, терміном до закінчення 3-х (трьох) років з дати придбання автомобіля, на Ваш автомобіль Ford поширюється Програма спеціальної продовженої гарантії без обмеження пробігу (на автомобілі Ford Transit, Connect, Courier, Custom та Ranger – до закінчення 3 років експлуатації або досягнення загального пробігу 100 000 км (що настане раніше).

Гарантійний ремонт

Гарантійний ремонт означає усунення недоліків автомобіля (невідповідність вимогам нормативних документів) – ремонт або заміну деталей, вузлів, агрегатів, що вийшли з ладу з вини виробника через дефект матеріалу або виготовлення, безоплатно для клієнта. Ремонт або заміна деталей, вузлів, агрегатів здійснюється на вибір офіційного дилера відповідно до технічних рекомендацій та переліку обов’язкових робіт, визначених виробником у відповідних нормативних (експлуатаційних) документах.

Гарантія на ремонтні роботи та запчастини

Умови гарантії базуються на умовах гарантії Ford Motor Company та ДСТУ 2322-93.

1 (один) рік – на виконані роботи та встановлені оригінальні деталі, вузли, агрегати, на які поширюється гарантія Ford Motor Company.
20 діб або не більше 1500 км пробігу – на регулювальні роботи.

Гарантія не поширюється на деталі, вузли та агрегати, надані для ремонту Замовником!

Увага! Гарантія на виконані роботи та встановлені оригінальні деталі, вузли та агрегати надається Виконавцем за таких умов:

проходження технічного обслуговування автомобіля лише на авторизованій сервісній станції Ford;
виконання вимог (правил) експлуатації та зберігання автомобіля заводу-виробника, викладених у Сервісній книжці, Посібнику з експлуатації та Посібнику з гарантії, з якими Замовник ознайомлений.

Ukrainian