Лізинг

Що таке лізинг?

Незважаючи на те, що ця послуга не є настільки популярною як банківський кредит і є незнайомою для українських споживачів, вона може стати гідною заміною банківським кредитам.

Лізинг – це оренда майна з правом подальшого викупу, тобто клієнт протягом терміну договору виплачує лізинговій компанії вартість автомобіля вроздріб, після закінчення терміну дії договору вносить залишкову вартість майна та отримує право власності на авто або може обміняти старий автомобіль на новий.

Процедура лізингу виглядає загалом так. Клієнт вибирає відповідну йому модель і, надавши документи про свою платіжоспроможність, подає заявку компанії-лізингодавцю. Якщо лізингодавець дає добро, клієнт підписує один договір лізингу та сплачує перший внесок. Лізингова компанія оплачує дилеру повну вартість автомобіля, реєструє його у Територіальному сервісному центрі, сплачує страховку та пенсійний збір. Лізингодавець бере на себе всі перелічені формальності, а також оплачує транспортний збір та щорічний техогляд, якщо потрібно.
До послуг клієнта – цілодобова телефонна лінія підтримки. З її допомогою можна викликати ДАІ чи евакуатор, забронювати квитки чи номер у готелі, викликати дорожню допомогу (“Асистанс”).

За допомогою лізингової компанії можна відносно легко поміняти одну модель автомобіля на іншу, не сплачуючи повну вартість. Об’єкт лізингу є власністю лізингодавця, тому не фігурує у податкових деклараціях клієнта та судових розглядах про розподіл майна.

Загалом, укладаючи договір лізингу, клієнт отримує комплексну послугу з одних рук без зайвої мороки та тяганини.

Наші менеджери допоможуть Вам обрати автомобіль та підібрати для Вас оптимальну схему фінансування.

Вигідні умови фінансового лізингу для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців пропонує наш партнер – компанія OTP Leasing

Чекаємо на Вас за адресою:

м. Дніпро, вул. Курсантська, 3к (Лівий берег, біля Центрального авторинку)

тел. +38(056)747-90-09

З повагою компанія «Авто-Імпульс»

Ukrainian