ПРЕДСТАВЛЯЄМО

FORD Tourneo Custom Новий

Обзор Ford Tourneo Custom Новий

Представляємо новий Ford Tourneo Custom, який стане відмінним супутником як у вільний час, так і в повсякденному житті. Повністю оновлений дизайн, гнучка система пасажирських сидінь та преміальні функції автомобіля створені для того, щоб ви завжди почувалися як вдома.

Абсолютно новий Tourneo Custom в стандартній комплектації оснащено рідкокрісталічним екраном щитка приладів 7’’ та розважальною мультимедійною системою SYNC4, а LED-фари головного світла стануть в пригоді у темний час доби.

Зверніть увагу, що зображений автомобіль на ілюстрації може відрізнятися від фактичного автомобіля (наприклад, продемонстровано передсерійну модель та/або зображення створено за допомогою комп’ютера)

 
 

РОЗУМНИЙ ПРОСТІР

Нова гнучка система задніх сидінь на основі спрямовуючих рейок пропонує безліч можливостей розміщення пасажирів та багажу.

ВАШ МОБІЛЬНИЙ ОФІС

Використовуйте свій новий Ford Tourneo Custom як мобільний офіс. SYNC4 містить 13-дюймовий сенсорний екран з можливістю під’єднання вашого смартфону, що взаємодіє з CarPlay/AndroidAuto (2).

Нові конструктивні особливості Tourneo Custom містять зручні місця для зберігання пристроїв та речей, додаткові USB, інвертор 400W для ваших приладів та інноваційне регулювання нахилу кермового колеса (Office Mobil Pack) – стануть вам в пригоді у повсякденній роботі. Office Mobil – дозволяє вам перетворити кермо на компактний письмовий стіл, що ідеально підійде для роботи з ноутбуком або під час обідньої перерви (доступно 2024 року виробництва).

ТЕХНОЛОГІЇ, ЩО ДОПОМАГАЮТЬ ВОДІЮ

Ряд передових систем допомоги водію присутні в стандартній комплектації нового Tourneo Custom. Система, що відслідковує дорожню розмітку та запобігає виїзду в іншу смугу руху, а система Pre-collision Assist уважно спостерігає за дорогою попереду, відслідковуючи близькість вашого автомобіля до пішоходів та інших транспортних засобів (3). Ця система зможе вас попередити про потенційну загрозу зіткнення, а потім задіяти гальма, якщо ви не відреагуєте.

Прайс-лист Завантажити прайс

Дизайн

ПЕРЕГЛЯНУТИ НОВИЙ TOURNEO CUSTOM

Зверніть увагу, що зображений автомобіль на ілюстрації може відрізнятися від фактичного автомобіля (наприклад, продемонстровано передсерійну модель та/або зображення створено за допомогою комп'ютера) 

1. Зверніть увагу, що зображений автомобіль на ілюстрації може відрізнятися від фактичного автомобіля (наприклад, продемонстровано передсерійну модель та/або зображення створено за допомогою комп'ютера). Компанія Ford постійно вдосконалює свою продукцію та залишає за собою право в будь-який час змінити специфікацію автомобіля, його кольори та елементи дизайну. Для отримання більш детальної інформації зверніться до дилерського центру Ford. 

2. Потрібен телефон з активною службою передачі даних та сумісне програмне забезпечення.

3. Функції допомоги водієві не замінюють зосередженість, уважність та контроль водія над автомобілем.

Ukrainian