Transit Custom Новий

НОВИЙ ВАНТАЖНИЙ ФУРГОН FORD TRANSIT CUSTOM

Transit Custom відомий своєю міцністю та надійністю, а тепер модернізований із зосередженням на продуктивності.
Завдяки новим розумним дизайнерським функціям ви тепер можете використовувати свій фургон як мобільний офіс.

Зверніть увагу, що зображений автомобіль на ілюстрації (обладнання, дизайн тощо) може відрізнятися в окремих деталях від фактичного автомобіля (наприклад, показана передсерійна модель та/або створена на комп’ютері).

 
 

“Міжнародний фургон 2024 року”

Експертне журі з 25 журналістів, що спеціалізуються на комерційних автомобілях, визнало новий Transit Custom “Міжнародним фургоном року”.

Це вже в п’яте фургон Ford Transit визнається “Кращим фургоном року” (IVOTY) – спочатку у 2001 і 2007 роках з тодішньою універсальною моделлю. Незабаром однотонний варіант нового покоління — Transit Custom — завоював титул у 2013 та у 2020, а тепер і у 2024 році.

 
 
 

ВАШ МОБІЛЬНИЙ ОФІС

Використовуйте свій Transit Custom як мобільний офіс. FORD SYNC4 містить 13-дюймовий сенсорний екран та взаємодіє з CarPlay/AndroidAuto, що дозволяє вам використовувати власний смартфон у більш безпечний спосіб (2). Нові конструктивні особливості Transit Custom містять зручні місця для зберігання пристроїв та речей, інвертор 400W для ваших приладів та інноваційне регулювання нахилу кермового колеса (Office Mobil Pack) – стануть вам в пригоді у повсякденній роботі. Office Mobil Pack – дозволяє вам перетворити кермо на компактний письмовий стіл, що ідеально підійде для роботи з ноутбуком або під час обідньої перерви (доступно з 2024 року виробництва).

 

 

ПЕРЕГОРОДКА З ФУНКЦІЄЮ НАСКРІЗНОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ

Такі предмети, як труби та драбини, довжиною до 3,05 м можна безпечно розташувати в короткій колісній базі та довжиною до 3,45 м – у довгій колісній базі (додаткове обладнання, тільки в поєднанні з подвійним пасажирським сидінням).

 

ВРАЖАЮЧА МІСТКІСТЬ

Розміри вантажного відділення нового Transit Custom дозволяють вам завантажити до 3-х європалет в коротку та довгу колісні бази, а розміщуючи палети у певному порядку через задні двері, ви зможете доставити 4-и європалети (тільки для L2).

 

 

СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ В ЗОНІ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Вантажне відділення яскраво освітлюється завдяки світлодіодним лампам, а додатковий задній світильник забезпечить ліпші умови роботи ззовні у темний час доби.

 

ЗАГАЛЬНА ВИСОТА НЕ ПЕРЕВИЩУЮ 2 МЕТРІВ

Більше ніколи не обмежуйтесь в’їздом на автостоянку – відтепер висота нового Transit Custom не перевищує 2 метрів ( тільки для Н1 – низький дах).

 

Tourneo Custom Новий

Представляємо новий Ford Tourneo Custom, який стане відмінним супутником як у вільний час, так і в повсякденному житті. Повністю оновлений дизайн, гнучка система пасажирських сидінь та преміальні функції автомобіля створені для того, щоб ви завжди почувалися як вдома.

Абсолютно новий Tourneo Custom в стандартній комплектації оснащено рідкокрісталічним екраном щитка приладів 7’’ та розважальною мультимедійною системою SYNC4, а LED-фари головного світла стануть в пригоді у темний час доби.

Зверніть увагу, що зображений автомобіль на ілюстрації може відрізнятися від фактичного автомобіля (наприклад, продемонстровано передсерійну модель та/або зображення створено за допомогою комп’ютера)

 
 

РОЗУМНИЙ ПРОСТІР

Нова гнучка система задніх сидінь на основі спрямовуючих рейок пропонує безліч можливостей розміщення пасажирів та багажу.

ВАШ МОБІЛЬНИЙ ОФІС

Використовуйте свій новий Ford Tourneo Custom як мобільний офіс. SYNC4 містить 13-дюймовий сенсорний екран з можливістю під’єднання вашого смартфону, що взаємодіє з CarPlay/AndroidAuto (2).

Нові конструктивні особливості Tourneo Custom містять зручні місця для зберігання пристроїв та речей, додаткові USB, інвертор 400W для ваших приладів та інноваційне регулювання нахилу кермового колеса (Office Mobil Pack) – стануть вам в пригоді у повсякденній роботі. Office Mobil – дозволяє вам перетворити кермо на компактний письмовий стіл, що ідеально підійде для роботи з ноутбуком або під час обідньої перерви (доступно 2024 року виробництва).

ТЕХНОЛОГІЇ, ЩО ДОПОМАГАЮТЬ ВОДІЮ

Ряд передових систем допомоги водію присутні в стандартній комплектації нового Tourneo Custom. Система, що відслідковує дорожню розмітку та запобігає виїзду в іншу смугу руху, а система Pre-collision Assist уважно спостерігає за дорогою попереду, відслідковуючи близькість вашого автомобіля до пішоходів та інших транспортних засобів (3). Ця система зможе вас попередити про потенційну загрозу зіткнення, а потім задіяти гальма, якщо ви не відреагуєте.

Transit Kombi

TRANSIT KOMBI

 Незалежно від того, чи перевозите ви пасажирів, обладнання або те і інше, Ford Transit Kombi відмінно впорається з цією задачею.

Практичний та функціональний

Доступний у довгій колісній базі, Transit Kombi доставить у безпечних та комфортних умовах до 8 пасажирів і водія, а завдяки зручній системі демонтажу 2-го та 3-го рядів сидінь, довжина вантажного відділення може змінюватися від 1 902 мм до 3 494 мм.

 

Ефективний та економічний

Transit Transit Kombi оснащається 2-літровим дизельним двигуном потужністю 130 к.с., крутний момент якого становить 360 Нм, а 6-ступінчаста механічна коробка перемикання передач підвищить паливну економічність та ефективність вашого автомобіля.

Набравши достатньо високу швидкість, просто увімкніть 6-ту передачу й заощаджуйте на пальному, рухаючись уперед. Ви переконаєтесь, що перемикання передач відбувається плавно і швидко.

 

Transit Double Cab

TRANSIT DOUBLE CAB

Transit Double Cab-in-Van поєднує в собі комфорт для пасажирів з відомою міцністю Ford Transit.

 

У Transit Double-Cab-in-Van є достатньо місця для всієї вашої робочої бригади та всього їхнього спорядження.

 

Три передніх пасажирських сидіння плюс просторий другий ряд сидінь дозволяють розмістити до 7 пасажирів. Повністю засклені розсувні бічні двері забезпечують необмежений доступ для задніх пасажирів. А фіксована перегородка зручно відділяє сидіння другого ряду від заднього вантажного простору великого фургона 

 
 

Практичний та функціональний

Панельний фургон Ford Transit з подвійною кабіною може комфортно перевозити до шести осіб, які відокремлені перегородкою від вантажного відділення.

Простір для вантажу

Передньоприводний Transit Double Cab in Van дозволяє вам з легкістю маневрувати вулицями міста, а простору вантажного відділення довгої колісної бази, об’єм якого становить 7.6 м3, вистачить для перевезення двох європалет розміром 1200х800мм.

 

Ефективний та економічний 

Transit Double Cab in Van оснащається 2-літровим дизельним двигуном потужністю 130 к.с., крутний момент якого становить 360 Нм, а 6-ступінчаста механічна коробка перемикання передач підвищить паливну економічність та ефективність вашого автомобіля.

Набравши достатньо високу швидкість, просто увімкніть 6-ту передачу й заощаджуйте на пальному, рухаючись уперед. Ви переконаєтесь, що перемикання передач відбувається плавно і швидко.

 

Ranger RAPTOR

НОВИЙ FORD RANGER RAPTOR ДОСТУПНИЙ ДО ЗАМОВЛЕННЯ 

Детальну інформацію щодо замовлення Ви можете отримати у відділі продажу за тел.: +38 (066) 811 0758

або в автосалоні компанії Форд “Авто-Імпульс”, м. Дніпро, вул. Курсантська, 3К

Будьте готові до абсолютно нового Ford Ranger Raptor – найкращого пікапа 4×4 від Ford Performance в Європі.

Ford Rangers відомі своєю міцністю. Абсолютно новий Raptor наступного покоління є найміцнішим. Оснащений бензиновим двигуном 3.0 V6 EcoBoost 292 к.с. з подвійним турбонаддувом, чудовою підвіскою з використанням амортизаторів Fox і екстремальним режимом водіння «Baja». 

 

ПОЗНАЙОМТЕСЬ З НОВИМ FORD RANGER RAPTOR

 

 

Transit Chassis Cab

Одинарна кабина

Ford Transit Шасі Середня база (L2)

Варіанти повної маси: 3500 кг

Варіанти двигуна : Дизельний, 2.0 л 130 к.с. / 170 к.с.

Привід : Передній /Задній / Повний

Вантажопідйомність* : 1 599 – 1 804 кг

Монтажна довжина рами : 3142 мм

Коробка передач: Механічна / Автоматична

Ford Transit Шасі Довга база (L3)

Варіанти повної маси 3500 кг та 4700 кг

Варіант двигуна: Дизельний, 2.0 л 130 к.с. / 170 к.с.

Привід: Передній/ Задній / Повний

Вантажопідйомність*: 1 577 – 2 736 кг

Монтажна довжина рами: 3 592 мм

Коробка передач: Механічна/ Автоматична

Ford Transit Шасі Наддовга база (L4)

Варіанти повної маси: 3500 кг та 4700 кг

Варіант двигуна: Дизельний, 2.0 л 130 к.с. / 170 к.с.

Привід: Задній / Повний

Вантажопідйомність*: 1 560 – 2 719 кг

Монтажна довжина рами: 4 149 мм

Коробка передач: Механічна / Автоматична

Ford Transit Шасі Екстра довга база (L5)

Варіанти повної маси: 3500 кг та 4700 кг

Варіант двигуна: Дизельний, 2.0 л 130 к.с. / 170 к.с.

Привід: Задній / Повний

Вантажопідйомність*: 1 515 – 2 673 кг

Монтажна довжина рами: 5 147 мм

Коробка передач: Механічна / Автоматична

* наведені показники є розрахунковими та можуть змінюватися в залежності від комплектації автомобіля.

Подвійна кабіна

 

Ford Transit Шасі з подвійною кабіною Середня база (L2)

Варіанти повної маси: 3500 

Варіант двигуна: Дизельний, 2.0 л 130 к.с. / 170 к.с.

Привід: Передній/ Задній / Повний

Вантажопідйомність*: 1 437 – 1 644 кг

Монтажна довжина рами : 2 327 мм

Коробка передач : Механічна/ Автоматична

Ford Transit Шасі з подвійною кабіною Довга база (L3)

Варіанти повної маси: 3500 кг

Варіант двигуна: Дизельний, 2.0л, 130 к.с./ 170 к.с.

Привід: Задній / Повний

Вантажопідйомність*: 1415 – 1 543 кг

Монтажна довжина рами: 2 777 мм

Ford Transit Шасі з подвійною кабіною Наддовга база (L4)

Варіанти повної маси: 3500 кг та 4700 кг

Варіант двигуна: Дизельний, 2.0 л, 130 к.с. / 170 к.с.

Привід: Задній / Повний

Вантажопідйомність*: 1398 – 2559 кг

Монтажна довжина рами: 3 159 мм

Ford Transit Шасі з подвійною кабіною Екстра довга база (L5)

Варіанти повної маси: 3500 кг та 4700 кг

Варіант двигуна: Дизельний, 2.0 л 125 к.с. / 170 к.с.

Привід: Задній / Повний

Вантажопідйомність*: 1 417 – 2 504 кг

Монтажна довжина рами: 4 149 мм

*наведені показники є розрахунковими та можуть змінюватися в залежності від комплектації автомобіля.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до нашого офіційного дилерського центру Ford в Дніпрі або до провідного фахівця з продажу переобладнаних автомобілів Вадима тел.: +38 (066) 811-07-58 

Transit Minibus

TRANSIT MINIBUS

Мікроавтобус Ford Transit повністю переосмислює подорожі. Незалежно від того, везете ви колег на конференцію або шкільну спортивну команду на їхню велику гру, Transit Minibus доставить їх за місцем призначення з комфортом.

Величезний простір

Доступний у двох різних конфігураціях довжини та висоти, ви можете перевозити у просторому салоні Transit Minibus до 18 осіб. (включно з водієм)

Викликає бажання подорожувати

 Регулювання нахилу спинок, підлокітники пасажирів та полиці для зберігання речей (стандарт для H3) забезпечать комфортне перебування в Transit Minibus під час ваших  подорожей.

Легкий доступ до пасажирського простору

Бокові зсувні двері широко відкриваються, що забезпечать легкий доступ до пасажирського простору.

 

Сприятливі умови під час входу та виходу

Завдяки сходинки з електроприводом, що висувається автоматично під час відкриття бокових зсувних дверей, ви отримаєте додаткову вигоду.

Потужні та ефективні

Transit Minibus оснащається двома потужними та ефективними дизельними двигунами об’ємом 2.0 літра, потужність яких становить 130 та 170 к.с.. Отож, ви можете вибрати ідеальний двигун для своїх потреб.

Ефективне та безтурботне керування

Transit Minibus оснащається механічною 6-ступінчастою коробкою перемиканням передач, що підвищує його економічність та ефективність.  Набравши достатньо високу швидкість, просто увімкніть 6-ту передачу й заощаджуйте на пальному, рухаючись уперед. Ви переконаєтесь, що перемикання передач відбувається плавно і швидко.

А для комфортного та безтурботного керування, особливо в інтенсивному русі, ви зможете обрати автоматичну 10-ступінчасту трансмісію (тільки для 2-літрового дизельного двигуна 170 к.с.).

Ranger

 

НОВИЙ FORD RANGER ДОСТУПНИЙ ДО ЗАМОВЛЕННЯ 

Детальну інформацію щодо замовлення Ви можете отримати у відділі продажу за тел.: +38 (066) 811 0758

або в автосалоні компанії Форд “Авто-Імпульс”, м. Дніпро, вул. Курсантська, 3К

Зустрічайте нову версію культової моделі.

Надзвичайна вантажопідйомність, найкраще у своєму класі буксирування, вражаюча маневреність на бездоріжжі, солідна гама двигунів і дизайну кузова. Це те, що робить абсолютно новий Ford Ranger лідером продажів серед пікапів у Європі.

А тепер він став ще кращим… 

З новим сміливим виглядом, розширеними можливостями й безліччю нових захоплюючих варіантів дизайну, передових систем і технологій. Абсолютно нова модель — наш найпотужніший вражаючий Ranger.

 

ПОДИВІТЬСЯ ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ

Модельний ряд

Різні комплектації, двигуни та опції – це все дає можливість Новому Ranger задовольнити будь-які автомобільні потреби в сегменті пікапів

 

XL

Міцний і готовий до роботи. Ranger XL доставить усі
інструменти, необхідні для виконання роботи.

Стандартні ключові характеристики:

• 8-дюймова повноколірна цифрова панель
приладів;
• Інформаційно-розважальна
система SYNC 4A 3
центральним 10,1-дюймовим сенсорним екраном;
• 5-зірковий рейтинг NCAP;
• Електросклопідіймачі з функцією «управління
одним дотиком»;
• Кондиціонер з ручним керуванням;
• Упор для вантажів і зовнішні рейки для фіксації
вантажу.

 XLT

Ranger XLT доставляє всi iнструменти, необхідні для
виконання роботи, з додатковим рівнем комфорту та
зручності.

Додаткові ключові характеристики (до комплектації
XL):

• 16-дюймовi легкосплавні колісні диски;
• Двозонний клімат-контроль;
• Передній бампер, дверні ручки, кришки дзеркал і
задній бампер, пофарбовані в колір кузова;
• Передні протитуманні фари;
• Зовнішні дзеркала з електричним регулюванням і
складанням;
• Легке підняття дверей багажника;
• Електричний замок вантажного вiддiлення;
• Функції попередження про зіткнення та система
активного маневрування;
• Центральна бічна подушка безпеки;
• Камера заднього виду, задні паркувальні датчики й
система екстреного гальмування під час руху
заднім ходом.

LIMITED

Ranger Limited пропонує ідеальний баланс потужної
готовності до роботи й високого рівня комфорту ДЛЯ
пасажирів.

Додаткові ключові характеристики (до комплектації
XLT):

• Унікальні 18-дюймові легкосплавні колісні диски;
• Світлодіодні передні фари й заднi вогнi;
• Оновлене зовнiшнє зональне освітлення;
• Хромовані передня решітка та елементи екстер’єру;
• Передня захисна пластина сріблястого кольору;
• Шкіряне оздоблення салону;
• Сидіння водія з електричним регулюванням у 8
напрямках;
• Кермо з підігрівом;
• Тоноване скло.

RAPTOR

Найбільш хвилюючий Ranger. Абсолютно новий Raptor
– уособлення найкращих позашляхових
характеристик.

Додаткові ключові характеристики:

• Унікальні передній та задній бампери, решітка,
розширення колісних арок;
• Світлодіодні передні фари;
• Універсальні шини на всі покриття;
• Збільшений дорожній просвіт з унікальними
системами пiдвiски й гальм;
• Активні амортизатори FOX Live Valve TM з
електронним керуванням;
• Унікальний захист днища;
• Вибір режимів руху, включаючи режим “Ваја”.

Transit Van

ФУРГОН TRANSIT

Інтер’єр останньої версії Ford Transit привносить свіжий подих у культовий дизайн. Салон з продуманим дизайном отримав нову панель приладів і забезпечує зручний доступ до цілої низки передових технологій.

Унікальний вантажний відсік у поєднанні зі зручністю доступу

Вантажний відсік Transit вражає за всіма трьома параметрами: довжиною, шириною (від однієї колісної арки до іншої) та корисною внутрішньою висотою. У вантажному відсіку об’ємом 15,1 куб. м ви можете розташувати вантаж довжиною понад 3 м. А завдяки вантажопідйомності, що сягає 2,1 т, Вам ніколи не бракуватиме місця чи можливостей для перевезення практично будь-чого. Широкі бокові вантажні двері, оптимізована висота отвору та підніжка для доступу ззаду теж сприяють легкому доступу до вашого вантажу.

Допомагає вам працювати розумніше

Активна система допомоги при паркуванні Active Park Assist полегшує паркування вашого фургона. А нова інтелектуальна система адаптивного круїз-контролю Intelligent Adaptive Cruise Control сприяє зменшенню втоми під час довгих поїздок автомагістралями і робить їх більш економічними. Автомобіль отримав навіть нову, високо розташовану камеру заднього виду з верхнім ліхтарем та передню ширококутну камеру, щоб ви завжди могли бачити, що відбувається довкола вашого фургона. Ця технологія настільки корисна, що ви будете здивовані, як ви раніше обходились без неї.

ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ

Transit може похвалитися цілою низкою передових технологій. Усі вони створені, щоб допомагати вам працювати розумніше та ефективніше. Активна система допомоги при паркуванні Active Park Assist полегшує паркування вашого фургона. А нова інтелектуальна система адаптивного круїз-контролю Intelligent Adaptive Cruise Control сприяє зменшенню втоми під час довгих поїздок автомагістралями і робить їх більш економічними. Автомобіль отримав навіть нову, високо розташовану камеру заднього виду з верхнім ліхтарем та передню ширококутну камеру, щоб ви завжди могли бачити, що відбувається довкола вашого фургона. Ця технологія настільки корисна, що ви будете здивовані, як ви раніше обходились без неї.

Паркування без проблем і полегшений рух заднім ходом

Активна система допомоги при паркуванні Active Park Assist у Transit здатна без жодних зусиль спрямувати ваш автомобіль на місце для паркування. Ця розумна технологія, доступна в моделях з автоматичною коробкою передач, робить процес паркування простим, як ніколи. Після активації ви просто обираєте сторону дороги. Коли система знайде придатне для паркування місце, вона автоматично скерує туди автомобіль, а вам залишиться лише керувати педалями акселератора і гальма та перемикати передачі. Нову камеру заднього виду встановили у верхній частині Transit, щоб забезпечити покращену видимість усього, що відбувається позаду вашого авто. На вбудованому у центральну консоль дисплеї відображаються об’єкти, які ви могли не помітити. Крім цього, система виводить віртуальні лінії, що допоможуть припаркуватися у найвужчих місцях. Камера вмикається автоматично при виборі передачі заднього ходу.

Підсилювач рульового управління, що реагує у будь-якій ситуації

Електричний підсилювач рульового управління автоматично підлаштовується під вашу швидкість та умови руху. На низьких швидкостях система полегшує повороти керма та робить їх плавнішими, покращуючи маневреність. На високих швидкостях, коли необхідно посилити контроль, повороти керма потребують більших зусиль.

Бачить, що наближається з будь-якого боку

Крихітна панорамна камера у передній частині автомобіля передає поліекранне зображення на багатофункціональний дисплей вашого Transit, щоб ви могли бачити автомобілі, велосипедистів або пішоходів, які наближаються з будь-якого боку автомобіля. Ця передня ширококутна камера просто безцінна, коли ви виїжджаєте з вузького паркувального місця або на переповнену дорогу з обмеженою оглядовістю.

Передова система, що допомагає триматися своєї смуги руху

Система утримання авто в смузі руху Lane Keeping System використовує камеру стеження, яка фіксує випадковий виїзд за межі смуги руху. Функція Lane Keeping Aid застосовує допоміжне зусилля до рульового управління, щоб допомогти вам повернутися на свою смугу. Якщо ваше колесо торкається лінії розмітки або узбіччя, система Lane Keeping Alert попереджає вас за допомогою вібрації керма та візуальної індикації. Ця технологія автоматично деактивується на швидкості нижче 64 км/год, або її можна відключити вручну.

 

Круїз-контроль, який автоматично вимикає і перезапускає двигун вашого Transit

Система адаптивного круїз-контролю з функцією Stop-and-Go дозволяє вам обирати швидкість, яку має підтримувати автомобіль. Коли вбудований радіолокаційний датчик виявить попереду транспортний засіб, швидкість буде знижено для дотримання заданої дистанції. Система навіть здатна повністю зупинити автомобіль у щільному потоці транспорту. Щойно відрізок дороги попереду звільниться від автомобілів, система забезпечить збільшення швидкості до заданого значення.

 

Зміна режиму відповідно до умов

Система вибору режимів керування дозволяє вам визначати, як Transit буде справлятися з певним завданням чи типом поверхні. На вибір доступні режими Normal (звичайний), Slippery (рух слизькою дорогою), Mud/Rut (рух бездоріжжям), Tow (буксирування) та новий режим EcoMode, який забезпечує максимальну економію пального.

 

Впевненість у мінливих умовах

Коли рух ускладнений, ніщо не зрівняється з упевненою динамікою повного привода. Інтелектуальна система повного привода, доступна для деяких версій Transit, дозволяє більш плавно і впевненіше рухатися складними поверхнями.

 
 

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ЕКОНОМНІСТЬ

Transit створений з прицілом на більшу потужність, кращу економічність та чутливість. Лінійка досконалих двигунів допоможе вам повністю пристосувати Transit до своїх потреб. А перелік технологій, що включає технологію вимкнення двигуна Auto Start/Stop і функцію контролю прискорення Acceleration Control, допомагає максимізувати економію пального водночас зі зниженням викидів.

Присадка, що усуває забруднення

Система вибіркової каталітичної нейтралізації використовує AdBlue® (рідину на базі сечовини і води) для перетворення оксиду азоту NOx, що міститься у відпрацьованих газах, на азот і воду. Після цього сажовий фільтр видаляє з вихлопної системи автомобіля понад 99% твердих часток. Для належної роботи бак для AdBlue® Вашого дизельного двигуна Ford EcoBlue має бути заповнений рідиною AdBlue®. У разі надмірного зниження рівня рідини спалахують відповідні системні попередження.

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

Коли ви зупиняєтеся перед світлофором або двигун вашого автомобіля працює на частоті обертання холостого ходу у тягнучці, ця технологія здатна автоматично вимикати двигун. Коли ви будете готові продовжити рух, просто натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як зазвичай (у моделях з АКПП для цього слід відпустити педаль гальма) — і двигун запуститься знову. Система Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де допоможе зекономити до 10% пального.

6-ступенева трансмісія економить пальне

Transit оснащений 6-ступеневою механічною коробкою передач, яка забезпечує підвищену економічність та ефективність. Набравши достатньо високу швидкість. просто увімкніть 6-ту передачу і починайте економити пальне під час руху. Ви помітите, що передачі перемикаються швидко і плавно.

Функція контролю прискорення Acceleration Control допомагає економити у поїздках

Ця інноваційна функція контролює ступінь прискорення залежно від завантаженості вашого автомобіля. У результаті економія пального залежно від вашого стилю водіння може сягати 15%. Крім того, технологія зменшує швидкість зношення двигуна, гальм і шин та інших компонентів.

 

ПРАКТИЧНІСТЬ

Transit оснащений численними продуманими функціями, які допоможуть вам працювати розумніше та ефективніше. Для вашого вантажу тут доступні 15,1 куб. м об’єму. А бокові вантажні двері з електроприводом і оснащені замком задні двері з кутом відкривання 270° забезпечують легкий, як ніколи, доступ у вантажний відсік.

Покращена видимість

У задній частині даху встановлений новий потужний світлодіодний верхній ліхтар. Він дозволяє працювати ще довгий час після заходу сонця. А розумна система автоматично вимкне світло у разі зниження заряду акумуляторної батареї, щоб ви гарантовано могли дістатися додому після довгого дня.

 

Потрібно відбуксирувати додатковий вантаж?

Якщо для вашої роботи потрібен тягово-зчіпний пристрій, ви можете замовити його у заводському виконанні як опцію. А якщо потреба у використанні тягово-зчіпного пристрою виникне вже після придбання автомобіля, його можна легко замовити у якості аксесуара, а професійний монтаж виконає ваш дилер Ford. В обох випадках буде активовано систему контролю за розхитуванням причепа Trailer Sway Assist.

 

Яскравіше освітлення вантажного відсіку для полегшення завантаження

Ліхтарі освітлення вантажного відсіку входять у стандартну комплектацію. Крім того, при потребі ви можете замовити надзвичайно яскраве світлодіодне освітлення, що пропонується як опція.

 

Фіксація дверей, відкритих на кут 236°

Для максимального полегшення завантаження і розвантаження задні двері можна заблокувати, відкривши їх на кут 270°. Добре помітні наклейки на внутрішніх кромках дверей відбивають світло, попереджаючи інших учасників дорожнього руху про наявність автомобіля. Навіть закривання дверей стало ще легшим, оскільки удосконалені отвори для відведення повітря запобігають створенню підвищеного тиску у вантажному відсіку.

 

Зручний доступ у фургон

У задній бампер інтегрована широка нековзка підніжка, яка полегшує доступ у вантажний відсік та забезпечує додаткову зручність при завантаженні вручну.

 
 
 
Ukrainian