ПРЕДСТАВЛЯЄМО

FORD Transit Custom

Авто воплощает в себе все лучшее от легендарного Ford Transit, опираясь на его сильные стороны он полностью переосмысливает их в фургоне.

Обзор Ford Transit Custom

TRANSIT CUSTOM

Transit Custom завжди виділявся за рахунок своєї міцності, функціональності та надійності. Тепер у ньому представлено ще більше інноваційних функцій та «розумних» технологій, а також вища економічність у поєднанні з вишуканим зовнішнім виглядом і майстерністю виконання. Ви не зможете дочекатися, коли сядете за кермо цього фургона — ще більш вишуканого та технологічно довершеного, ніж будь-коли.

 

ОПТИМАЛЬНИЙ БАЛАНС ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ТА ЕКОНОМІЧНОСТІ

Новий Transit Custom забезпечує безкомпромісне поєднання потужності з непересічною паливною економічністю та низькою кількістю шкідливих викидів. Функції на цій сторінці доступні лише в окремих моделях. За додаткову плату їх може бути встановлено як опцію. Щоб отримати детальну інформацію, завантажте брошуру з поточними специфікаціями.

Підвищена динаміка

Лінійка 2,0-літрових двигунів Ford EcoBlue вирізняється покращеними потужністю та крутним моментом. Переваги цих передових силових установок, що вже відповідають жорстким нормативним вимогам до викидів Euro Stage 6, розширено низкою «розумних», ощадних технологій.

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

Під час зупинки на світлофорі або в пробках ця технологія може автоматично вимкнути двигун, однак буде продовжуватися живлення енергією таких важливих систем, як вентиляція, радіо та система Ford SYNC. Коли будете готові рухатися далі, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як завжди, або натисніть на газ — і двигун запуститься знову. Система автоматичного старту-зупинки Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де вона може скоротити споживання палива до 10 % (у міському циклі).

Автоматична коробка передач SelectShift

Двигуни потужністю 130 к.с. і 170 к.с. укомплектовано 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач (АКПП) SelectShift. Цю стандартну коробку передач встановлюють у автомобілях із різною формою кузова та дозволеною максимальною масою (GVM). Вона забезпечує плавну, спокійну їзду, особливо в умовах інтенсивного дорожнього руху з частими зупинками. За бажанням перемикати передачі можна вручну за допомогою кнопок перемикання передач на панелі приладів. Крім того, за складних умов дорожнього руху — наприклад, під час руху на слизькій поверхні або на крутому схилі — передачу можна заблокувати.

 

БЕЗДОГАННА МАНЕВРЕНІСТЬ

Як для фургона середніх розмірів, новий Transit Custom надзвичайно маневрений. Крім того, його оснащено розумними системами, що зроблять процес водіння ще простішим.

 

Вам допоможуть залишитися в межах дозволеної швидкості

У новому Transit Custom передбачено систему Intelligent Speed Assist, яка автоматично регулює швидкість вашого автомобіля, щоби ви могли зосередитись на дорозі. Спочатку система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition автоматично виявляє рівень дозволеної швидкості (якщо її активовано), а потім підлаштовує максимальну швидкість вашого руху до цього рівня*. 
*Відповідальність за дотримання меж швидкості лежить на водієві. Система Intelligent Speed Assist працює разом з адаптивним круїз-контролем.

Круїз-контроль підлаштовується автоматично

Маючи в розпорядженні систему адаптивного круїз-контролю Adaptive Cruise Control, ви обираєте швидкість, з якою хочете рухатися, а система автоматично підтримуватиме її. Якщо ж вбудований датчик RADAR зафіксує транспортний засіб попереду, то швидкість буде знижено для дотримання відповідної відстані. Щойно відрізок дороги попереду звільниться від автомобілів, система почне підвищувати швидкість до моменту досягнення встановленої величини. Технологія Forward Alert, що є частиною системи адаптивного круїз-контролю, попереджає водія, якщо він надто наблизився до автомобіля, що рухається попереду.

 

Технології,які бачать те, чого не бачите ви

Система моніторингу «сліпих» зон Blind Spot Information System фіксує автомобілі, що перебувають у вашій «сліпій» зоні за допомогою датчиків RADAR. Ці датчики встановлено з обох боків нового Transit Custom; виявивши автомобіль, вони надсилають попереджувальний світловий сигнал оранжевого кольору, що чітко відображається на бічному дзеркалі заднього виду.

Розпізнає авто, які ви могли не помітити

У новій системі моніторингу «сліпих» зон передбачено технологію Cross Traffic Alert. Коли ви заднім ходом виїжджаєте з паркувального місця і ваше поле зору обмежене, тож ви не можете оцінити ситуацію на дорозі повною мірою, система Cross Traffic Alert визначає авто, які наближаються, та подає попереджувальний сигнал. Технологія також активує сигнальний індикатор на боковому дзеркалі заднього виду — зліва або справа, залежно від напряму руху транспорту, і відображаєпопередження на мультифункціональному дисплеї.

Прайс-лист Завантажити прайс

Брошура Завантажити брошуру

Умови кредитування Завантажити умови

Дизайн

Ford Transit заслужив свою репутацію як одного з найнадійніших і найпрактичніших фургонів у світі та. Transit Custom базується на цьому з додаванням багатьох нових функцій та технологій, розроблених, щоб допомогти вам зробити вашу роботу більш легкою та ефективною.
Transit Custom – підходить для вашого бізнесу
Є три типи кузова, для того, щоб ви знайшли автомобіль для ваших потреб: фургон, комбі та фургон із подвоєною кабіною. Ви також можете вибрати варіант із короткою (L1) або довгою колісною базою (L2), та п'ять варіантів із вантажопідйомністю від 2500 до 3325 кілограмів (це максимальна вага фургона, у тому числі вантажів та пасажирів). І кожен кузов поставляється в низці різних комплектацій відповідно до вашого бюджету.

Комфорт та зручність

СУЧАСНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД І НЕПЕРЕСІЧНИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ

Довговічність і практичність зійшлися разом у майстерно виготовленій кабіні нового Transit Custom. Продумана конструкція салону передбачає чимало можливостей для зберіганняречей. А комплекс «розумних» технологій у вашому розпорядженні, як-от інформаційно-розважальна система Ford SYNC 3, перетворить кабіну на зручний мобільний офіс.

SYNC 3. Зв'язок у режимі hands-free без зайвих зусиль

Ford SYNC 3 — інноваційна інформаційно-розважальна система з необмеженими можливостями зв'язку, що дає вам змогу керувати своїм телефоном, аудіосистемою та системою навігації. Оберіть функцію голосового управління або 8-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей з підтримкою жестів зведення пальців та прокручування для інтуїтивної навігації. Функція Live Traffic дасть змогу уникнути заторів. А щоби викликати перелік місцевих ресторанів, достатньо сказати «Хочу їсти».

Конструкція сидінь, що забезпечує максимальну зручність під час керування

Передні сидіння нової конструкції мають покращену геометрію, текстильне покриття з потовщеної нитки, а також вирізняються більш витонченим і водночас надійнішим оздобленням. Усе це забезпечує кращу підтримку для спини та попереку, підвищений рівень комфорту та більшу насолоду під час поїздок. У комплектації Transit Custom Комбі доступна конфігурація складаних сидінь другого та третього ряду 2+1, у комплектації Transit Custom Комбі-фургон — конфігурація складаних сидінь другого ряду 2+1, а в комплектації Transit Custom DCiV — конфігурація з потрійним суцільним сидінням другого ряду.

Зручне регулювання температури в кабіні

У новому Transit Custom представлено кнопки керування систем обігріву та кондиціонування повітря, які розміщено поруч із сидіннями водія та переднього пасажира. Регулятор температури справа має налаштування максимальної та мінімальної температури, а регулятор зліва контролює оберти вентилятора, якщо значення температури перевищує максимально задане. Залежно від характеристик автомобіля, кнопки між регуляторами призначено для регулювання напрямку повітряного потоку (вітрове скло, бічна поверхня, ніша для ніг), підігріву сидінь, вітрового скла, заднього вікна, дзеркал, а також керування системою кондиціонування повітря.

Бічні двері з напрямними, які встановлено врівень з підлогою

Щоб приховати рейковий механізм, напрямні зсувних дверей встановлено врівень з підлогою. Це дає змогу покращити аеродинамічні характеристики і знизити рівень шуму.

Двигуни

 

Завдяки високоефективним дизельним двигунам та енергозберігаючим технологіям, Transit Custom забезпечує чудову економію палива від 5,4 л/100км та низький викид CO2, без шкоди для потужності чи продуктивності.

Безпека

ІННОВАЦІЙНІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ

Новий Transit Custom задає стандарт систем безпеки пасажирів і вантажу для комерційних автомобілів. Комплекс інтелектуальних технологій допомоги водієві стане в пригоді у потенційно небезпечних ситуаціях. Крім того, автомобіль може похизуватися надміцним корпусом, системою запобігання перекиданню Roll Stability Control, а також пропонує два варіанти передової системи сигналізації.

Причеп під контролем

Виявивши, що причеп «виляє» або хитається, система контролю за розхитуванням причепа Trailer Sway Control знижує швидкість автомобіля, щоб відновити контроль за процесом буксирування. Щоби сповільнити авто, система знижує крутний момент двигуна і поступово збільшує гальмівний тиск на колеса.

Постійний захист від перекидання

Завдяки унікальному датчику кутової швидкості нахилу Ford система запобігання перекиданню Roll Stability Control забезпечує надійне зчеплення шин із дорогою, особливо у випадках, коли центр тяжіння розміщено високо, і під час виконання поворотів із підняттям внутрішнього узбіччя.

Як доказ своєї здатності захистити вас та ваших пасажирів, новий Transit Custom здобув п'ять зірок у рейтингу безпеки Euro NCAP.
 
Ukrainian